News
Česká verze zapnutaWORLD CUP SKATEBOARDINGVANS
Vás zve na 9. ročníkSvětový pohár ve skateboardingu

Mystic Sk8 Cup 2002, devátý ročník tradičních skateboardových závodů za účasti světové špičky se uskuteční 19. - 21. července v Mystic skateparku na ostrově Štvanice v Praze 7.
I letos je MSC už popáté zařazen do světové skateboardové série WCS - World Cup Skateboarding a je jedním ze čtyř WCS závodů v Evropě.

Mystic Sk8 Cup má skvělé jméno nejen v České republice, kde je největší událostí v oblasti skateboardingu, ale i ve světě, kde je považován za nejzajímavější závod Světového poháru.
Je to jediný Open Air ze všech čtyř WCS závodů v Evropě a streetstyle plocha je každoročně kryta mobilní střechou.

Závodu se pravidelně účastní nejlepší skateboardisté z USA, Kanady, Brazílie, Austrálie a Evropy.

Závody zajišťuje kancelář WCS a body získané ze závodu Mystic Sk8 Cup se jezdcům započítávají do celkového pořadí série WCS.
Na Mystic Sk8 Cupu se závodí v disciplínách streetstyle a vertikální rampa a vítězové jednotlivých disciplín si rozdělí finanční odměnu v celkové výši $ 25.000.

I tento rok bude připravena řada novinek, včetně nových překážek každoročně navržených Radekem Teichmannem z Mystic Constructions až po zastřešení vertikální rampy.

Součástí Mystic Sk8 Cupu je bohatý doprovodný program. V pátek a v sobotu proběhnou koncerty zahraničních a domácích skupin včetně DJs a v neděli po vyhlášení výsledků již tradiční Mystic party VIII.

I letos bude pro návštěvníky Mystic Sk8 Cupu připravena Relax Zone, kde se uskuteční výstava umění Sub KulturaII. Sub Kultura dokumentuje a reflektuje současné umění ve skateboardingu, graffiti a hip hopu. Umění zde bude představeno formou fotografie, videa, filmu, reklamních inzerátů, grafiky, ilustrací a graffiti. Výstavy se zúčastní umělci z USA, Německa, Francie, Finska, a Česka.
Relax Zona kromě výstavy Sub Kultura nabídne i příjemné sezení s nejrůznějšími bary a občerstvením, k dispozici bude 25m plavecký bazén s travnatým areálem, kde budou hrát přední Djs v průběhu celého Mystic Cupu.
V Relax Zone budou i nejrůznější atrakce jako kadeřnický a tatto salon, čajovna, internetová kavárna, C- lounge a další.
Mystic Sk8 Cup je sportovní a kulturní akce s unikátní atmosférou jakou nemá žádný jiný skateboardový závod v Evropě.

PAST EVENTS HERE
MINULÉ ZÁVODY ZDE

2FRESH

[     Více informací:   office@mysticskates.cz     ]
© 2002 - All Rights Reserved - Mystic Skates, s.r.o.

PAST EVENTS HERE   |    MINULÉ ZÁVODY ZDE