The Real
Skate
Contest

ENGLISH

Mystic Sk8 Cup - WORLD CUP SKATEBOARDING - 23-25 07 2004 PRAHA

world cup skateboarding
vansPraha město
mystic skates

Sedmý kontinent

 

Hot Chocolate

 

Je novým firemním skateboardovým videem známé značky Chocolate skateboards. Tento snímek má na svědomí jeden z nejlepších kameramanů Ty Evans (Transworld skateboarding) a známý režisér úspěšných videoklipů (Beastie Boys, Fat Boy Slim nebo Bjork) a celovečerních filmů (V kůži Johna Malkoviče) Spike Jonze.

 

Hot Chocolate není jen firemní sk8 video, ale je uděláno formou dokumentu s rozhovory týmových jezdců o historii a současnosti a použitím zvláštních a originálních efektů, které umocňují celkový zážitek z filmu. Díky těmto netradičním postupům a skvělému skateboardingu (Gino Iannucci, Marc Johnson, Kenny Anderson, Scott Johnston, Mike York a další) je Hot Chocolate - "a skateboard documentary" ojedinělým skateboardvým videem.

 

Týmový jezdec Marc Johnson to vystihuje v několika větách: "Když si dokážeš něco představit, tak to dokážeš i realizovat ... Skateboarding jsou realizované nápady. Když zkoušíš trik dost dlouho, nebo když si ho představuješ, jak funguje, tak ho v podstatě na skateboardu můžeš udělat." - Marc Johnson (profesional skateboarder, skater of the year 2003) .

 

 

   


Mystic Skates
Štěpánská 31
110 00 Praha 1
Tel.: 222 232 027
office@mysticskates.cz

site by toofresh

Support Mozilla Firefox - Browsing with attitude

Firefox