Pátek 30 07 04

Projděte se znovu po Mysticu - virtuálně !

Pondělí 26 07 04

Konečné výsledky.

Video a fotky toho nejlepšího z neděle zde.

Tisková zpráva ke stažení zde:  DOC  |  PDF .

     

Neděle 25 07 04

Do 02.00 pondělního rána budou zveřejněny oficiální výsledky.

Den finále aktuálně ve fotogalerii.

     

Sobota 24 07 04

Dnešní video toho nejlepšího stahujte zde.

Ty nejlepší fotky ze sobotního průběhu.

     

Pátek 23 07 04

Video toho nejlepšího z pátku 23.7.2004 ke shlédnutí zde.

Několikrát za den aktualizujeme fotogalerii.

Středa 21 07 04

Stavba sk8parku na ostrově Štvanice vrcholí ...

 

 

 

Pátek 09 07 04

Třídenní vstupenky k sehnání v pražských sk8shopech

Od dnešního dne můžete zakoupit třídenní vstupenky na Mystic Sk8 Cup 2004 za 690,- ve vybraných pražských sk8shopech jako Mystic Skates, 69 shop, Boarderking, Boogaboo, Burton, N-1, Mambo, Easy Rider, Revolution, Balance, Tora Bora, Skateshop Anděl, El Niňo a Snowboardel Senovážná 6. Na místě stojí třídenní lístek o sto korun více 790,- Kč.
Jinak jsou lístky k sehnání v předprodeji v síti ticketpro a ticketstream.


První známá jména jezdců, kteří přijedou na letošní MSC 2004

Na jedenáctý ročník Mystic Sk8 Cup 2004 se zaregistrovali první známá jména jezdců, mezi nimiž je i loňský vítěz disciplíny streetstyle Austen Seaholm.

Dalšími jezdci jsou Billy Marks, Jim Gagne, Chris Senn, Kevin "Spanky" Long, Aaron Suski, Bryan Herman, Cristiano Mateus, Rune Glifberg, Dayne Brummet a Juergen Horrwath.

O dalších jezdcích Vás budeme brzy informovat.


Letos se uskuteční pouze dva závody Světového poháru ve skateboardingu v Evropě

Každoročně se konají v Evropě čtyři závody Světového poháru ve skateboardingu v Evropě. Jedním z nich je samozřejmě Mystic Sk8 Cup 2004. Letos poprvé se uskuteční pouze dva, protože další dva byly zrušeny a to Armagedon Cup v Anglii a Scandinavia Open v Dánsku.

Prvním závodem WCS v Evropě je Globe World Championships v Dotrmundu, který je přesně týden před MSC 2004. S největší pravděpodobností do Prahy přijedou všichni jezdci, jenž se závodu v Dortmundu zúčastní.


Skate camp Power s profesionálním skateboardistou Dayne Brummetem v Mystic Sk8parku

Dva dny po Mystic Sk8 Cupu 2004 se v úterý 27. července uskuteční ve skateparku na Štvanici Skate camp Power s americkým profesionálním skateboardistou Daynem Brummetem. Dayne je sponzorován společností Power International Ltd a Baťa ČR jako exklusivní distributor značky Power v ČR se s ním dohodl na uspořádání tréninkového campu určeném široké "skejťácké" veřejnosti. Náplní tréninkového campu bude výuka "triků" samotným Daynem. Účastníci budou mít možnost diskutovat a zkoušet jednotlivé "triky" přímo s ním. Camp ve skateparku na Štvanici začne od 14:00 a bude trvat do 16:00 hodin. Campu se zúčastní 10 vybraných zájemců + 2 náhradníci, kteří se do výše stanoveného termínu platně zaregistrují a splní další podmínky. Registrační formulář a podmínky najdete na stránkách www.skatecamp.cz . Stačí vyplnit a odeslat. Podmínkou na campu je aktivní znalost jízdy na skateboardu. Celá akce je zároveň určena široké veřejnosti jako exhibice, takže pokud nebudete mezi deseti vylosovanými, můžete se přijít samozřejmě podívat. Vstup je volný. Muzika, český komentář po celou dobu campu a občerstvení je zajištěno. Akce se koná za každého počasí, protože Mystic sk8park je zastřešený.

 

Čtvrtek 08 07 04

Stavba nového sk8parku na ostrově Štvanice je v plném proudu. Jeho celou podobu si zatím můžete prohlédnout v sekci sk8park.

 

Čtvrtek 01 07 04

Spouštíme stránky ...