Kapely

Zpět na všechny kapely ...  

Stephunk T

Stephunk T Skupinu STEPHUNK T. založil v roce 2000 Štěpán Tůma po té, co rozpustil dnes již legendární LIQUID HARMONY. Tento projekt se zrodil s ambicemi začít na naší české scéně další vlnu progresivní produkce, která sahá jak za hranice hudby (multimedia,film), tak za hranice naší republiky.

 

Během let 2000 - 2002 Stephunk T. produkoval hudbu pro různé interprety (Bidlo, Lumier, Chris Sadler, Martin Haberland, Qudrant sound system a mnoho dalších) a pomalu sestavoval repertoar a hlavně kapelu STEPHUNK T.

 

Stephunk TV té době se k němu přidává saxofonista a mc Radimo, se kterým vypouští projekt STEPHUNK T. do světa a to 2.února 2003 jako předkapelu STEREO MC`s na jejich koncertě v malé sportovní hale.

 

Dále projekt vystupoval na všech GLOBAL CONNECTION (po boku projektů z Afriky, Francie, Ameriky a Japonska), v českých klubech a na letnich festivalech. Absolvoval tour po Holandsku a navštívil koncem minulého roku i jeden z nejlepších klubů v Budapešti A-38.

 

Stephunk TV minulém roce Stephunk T. produkoval desku Dušanovi Lipertovi (Ohmsquare) aka DEFAULT ¨win by default¨a po té začal míchat svůj dlouho očekávaný debut, který by měl vyjít v létě 2005 , ukázky si již můžete poslechnout na http://www.stephunkt.com/admin/downloads.php.

 

STEPHUNK T: live band hraje směs break beatz, dubu, hip hopu a funku s velice specifickým a novým zvukem. Kapela je postavena z mladých, ale zkušených muzikantů a na podiu uvidíte mocnou dechovou sekci, šlapající rytmiku, perkuse, psychidelického scratchera, mcing a masivní elektronický Stephunk Tpodklad (. Stephunk T. /drums/, Radimo/mc, sax & flute/, Honza Koukal/bass/, DJ Bica/scratch/, Matouš Kobylka/sax/, Zdeny Šak/trumpet/, Djei/perc./ Swagr/sound ing./). Kapela STEPHUNK T. má svoje webové stránky, kde najdete jak veškeré info o projektu, tak technický rider (lze hned downloadovat). Dále pak lze downloadovat spousty MP3, videoklip, fotky, pokecat na boardu, nebo najít všechny potřebné kontakty!

 

Těšíme se na naší případnou spolupráci!

 

Stephunk T. a Radimo

 

http://www.stephunkt.com/

http://www.stephunkt.com/admin/downloads.php

 

 

 

Browsing with attitude!

Site by 2FRESH

Za podpory hlavního města Prahy
Presented by VANS
Presented by VOLCOM
Sanctioned by World Cup Skateboarding
Mystic Skate Cup 2005