Mystic Skate Cup 2006

Sitemap

Výsledky

Kompletní výsledky ke stažení zde.

Street Jam Final Results

První deset míst .
Kompletní výsledky umístění stáhnete zde.

Rank Name Country Purse Sponsors
1 Ricardo Oliveira Porva BRA $4,000 Volcom, Plasma, Oakley, NATA, Connexion (Flow)
2 Daniel Vieira BRA $2,500 Stand Up, Stand Up Shoes, Oakley
3 Ronnie Creager CA USA $1,500 Etnies, Blind Skateboards, Mob Grip, Utopia Optics, Tensor Tricks, Ricta Wheels
4 Austen Seaholm CA USA $1,000 Suburban Underground, Ninja, Oakley
 5 Bastien Salabanzi FRA $800 Flip, Fury, Etnies, Lordz Wheels, Quiksilver
 6 Tomas Vintr CZE $700 Vans, Vehicle, Eastpak, New Era, Creme, Freestyle, Arnette, Flip Skateboards
 7 Jefferson Santos BRA $600 Doce Clothing, Connexion Wheels, Destructo, GreenGoes, Fun Family
 8 Tony Trujillo CA USA $500 Antihero, Spitfire, Indy, Vans, Bad Shit
 9 Ruben Rodrigues POR $400 Element, Etnies, Eastpak
 10 Fabio Sleiman BRA $350 Qix International, Subvert, Conexxion Wheels, Central Surf, Companhia Athletica

Vert Final Overall Results

První deset míst:
Kompletní výsledky umístění stáhnete zde.

Rank Name Country Purse Sponsors
1 Rune Glifberg DEN $4,000 Flip, Volcom, Etnies, Right Guard, Fury, Amp'd Mobile, Ricta, Oakley, Utility Boardshop
2 Mathias Ringstrom SDN $2,500 We, Premium, LG, Osiris
3 Terence Bougdour FRA $1,500 Billabong, Ultimate Pads, Revdeck, Von Zipper
4 Sandro Dias BRA $1,000 Reef Shoes and Clothing, Red Bull, Oakley, LG, Crail Trucks
 5 Jussi Korhonen FIN $800 Vans
 6 Nicky Guerrero DEN $700 Alis, Vans, Eastpack, Tracker
 7 Andy Scott ENG $600 Oakley, Pig City, Globe, Type S
 8 Thomas Kring DEN $500 Vox, Carhartt, Type-S
 9 Sam Beckett ENG $400 Globe, Oakley, Pig City, Epic Skatepark
 10 Juergen Horrwarth GER $300 Trap, Etnies, Volcom, Nixon, Oakely, TSG, Redbull, Type S, Randoms

Street Best Trick Results

Rank Name Trick Purse Sponsors
1 Bastien Salabanzi Nosegrind to Backlipslide down the rail $500 Flip, Fury, Etnies, Lordz Wheels, Quiksilver
2 Chris Pfanner Backside 180 kickflip to melon over pyramid to flat $300 Yama, Vans, Carhartt, Spitfire, Thunder, Nixon, Oakley, Eastpak
3 Ondrej Leskoviansky Krooked grind tailgrab down the rail $200 Quiksilver, Lando, Creme, Independent, Auropa
4 Evelin Bouilliart Feeble grind the big rail $150 Element, Etnies, Von Zipper, Nixon, 911 skateshop, Rockstar Bearings, Transind Distribution
 5 Phillip Shuster Wally 360 flip $100

Ladies Street Jam Final Results

První pět míst.
Kompletní výsledky umístění ke stažení zde.

Rank Name Country Purse Sponsors
 1 Lacey Baker CA USA $1,000 Billabong, Es (Flow), Element, Utility Boardshop, Bones, Venture
 2 Evelien Bouilliart BEL $600 Element, Etnies, Von Zipper, Nixon, 911 skateshop, Rockstar Bearings, Transind Distribution
 3 Lauren Perkins CA $400 Volcom, World Industries, Etnies, Nixon, Oakley, Tensor
 4 Kristina Westad NOR $300 Etnies, Blueprint
 5 Sasha Smirnova RUS $200 Globe, Gallaz, Skateshop Produijenie
 6 Sophie Poppe BEL $150 Globe, Rockstar Bearings, Edge Skateshop
 7 Louisa Menke NLD $100 Etnies, Carhartt, Colorblind, Rockstar
 8 Klara Kasparova CZE $100 Vehicle, X -skates, Czech Etnies, Beebob
 9 Anna Voronkova CZE $75 Roxy
 10 Lois Pendlebury ENG $75 Vans, Roxy, Pig City

Kompletní výsledky ke stažení

09.07.2006

Street Jam Final Results
download PDF

09.07.2006

Vert Final Overall Results
download PDF

09.07.2006

Vert Best Trick Results
download PDF

09.07.2006

Street Best Trick Results
download PDF

09.07.2006

Ladies Vert Final Overall Results
download PDF

09.07.2006

Ladies Street Results
download PDF

09.07.2006

Ladies Street Jam Start List
download PDF

09.07.2006

Bowl Jam Final Results
download PDF

09.07.2006

Bowl Jam Prelim Results
download PDF

08.07.2006

Vert Qualifying Results
download PDF

08.07.2006

Street Qualifying Results
download PDF

08.07.2006

Výsledky páteční předkvalifikace
download PDF

Contact

 
Mystic Skates
Štěpánská 31
110 00 Praha 1
Tel.: +420 222 232 027
office@mysticskates.cz

Schedule

7.-9. července 2006

Sobota 8. července

19.00 - 20.00 kvalifikace vertikální rampa
20.00 - 20.30 bowl finále
19.45 - 20.30 Stephunk T
20.30 - 22.00 FREESTYLERS (UK)

Neděle 9. července

12.30 - 16.15 semifinále streetstyle
16.30 - 17.30 finále vertikální rampa
18.15 - 19.15 finále streetstyle

Global Station

denně od 17.00 - 02.00 hod

DJ Joost Van Bellen (Nl), Maradona Jazz, N.O.H.A. a mnohem více

Zobrazit celý program

Aktualizované

Nejvíce navštěvované

 
Art by Fisheye Web design 2FRESH