Mystic Sk8 Cup 2008

Vans a Volcom uvádí Mystic Sk8 Cup 2008 / 15.ročník / Světový pohár ve skateboardingu / 4. - 6. července 2008 / The real skate contest

Výsledky

Finále streetstyle

  • 1 Jereme Rogers (USA)
  • 2 Daniel Vieira (BRA)
  • 3 Diego Oliveira (BRA)
  • 4 Rodil Jr. (BRA)
  • 5 Phil Zwijen (BEL)

» Celkové výsledky streetstyle



Finále ladies streetstyle

  • 1 Lacey Baker (USA)
  • 2 Evellien Bouillart (BEL)
  • 3 Lyn-z Adams Hawkins (USA)
  • 4 Sabrina Goggel (GER)
  • 5 Sophie Poppe (BEL)

» Celkové výsledky ladies streetstyle



Finále bowlu

  • 1 Julien Benoliel (FRA)
  • 2 Sandro Dias (BRA)
  • 3 Jimmy The Greek (USA)
  • 4 Juergen Horrwarth (GER)
  • 5 Alex Giraud (FRA)

» Celkové výsledky finále bowlu



Finále vertikální rampy

  • 1 Sandro Dias (BRA)
  • 2 Renton Millar (AUS)
  • 3 Juergen Horrwarth (GER)
  • 4 Neal Hendrix (USA)
  • 5 Cristiano Mateus (BRA)

» Celkové výsledky finále vertikální rampy



Semifinále streetstyle

  • 1 Jereme Rogers
  • 2 Daniel Vieira
  • 3 Rodil Jr.
  • 4 Milton Martinez
  • 5 Phil Zwijsen
  • 6 Diego Oliveira
  • 7 Axel Cruysberghs
  • 8 Tomas Vintr
  • 9 Diego Fiorese
  • 10 Carlos Ribeiro
  • 11 Peter Molec
  • 12 Ruben Rodrigues

» Celkové výsledky semifinále



Kvalifikace vertikální rampy

  • 1 Renton Millar
  • 2 Neal Hendrix
  • 3 Marcelo Kosake
  • 4 Joris Brichet
  • 5 Juergen Horrwarth
  • 6 Terence Bougdour
  • 7 Cristiano Mateus
  • 8 Nicky Guerrero

» Celkové výsledky kvalifikace vertikální rampy



Kvalifikace streetstyle

  • 1 William Seco
  • 2 Rodil Jr.
  • 3 Max Genin
  • 4 Phil Zwijsen
  • 5 Xico Basabe
  • 6 Chris Pfanner
  • 7 Scott Decenzo
  • 8 Avi Luzia
  • 9 Hugo Liard
  • 10 Axel Cruysberghs
  • 11 Misha Cracker
  • 12 Ruben Rodrigues
  • 13 Diego Fiorese
  • 14 Terry Kennedy
  • 15 Madars Apse Ventspils
  • 16 Kristof Sarkany
  • 17 Carlos Ribeiro
  • 18 Leandro Chico
  • 19 Zsolt Karkossiak
  • 20 Elton Melonio
  • 21 Ryo Sejiri
  • 22 Honza Kesler

» Celkové výsledky kvalifikace



Evropská předkvalifikace

  • 1 Phil Zwijsen BEL
  • 2 Zsolt Karkossiak HUN
  • 3 Madars Apse LAT
  • 4 Maxime Ganin FRA
  • 5 Enrico Petralia SWE
  • 6 Jindra Koten CZE
  • 7 Samuel Partaix FRA
  • 8 Dan Kašpar CZE
  • 9 Louis Taubert GER
  • 10 Tom Kleinschmidt GER
  • 11 Mischa Cracker ISR
  • 12 Peter Mercell SVK
  • 13 Tomas Ziolkowski POL
  • 14 Niels Van der Zeeuw NED
  • 15 Oliver Tyreman GBR
  • 16 Honza Kesler CZE
  • 17 Kristof Sarkany HUN
  • 18 Mark Bachman HUN
  • 19 Milan Hruška CZE
  • 20 Matyáš Volek CZE

» Celkové výsledky evropské předkvalifikace