Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Real Skate contest pro riders from Asia / Australia / Brasil / Canada / Europe / USA. Open air roofing system.

 

Produkce Mystics Skates ve spolupráci s hlavním městem Praha

 

Last contests

2010 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002

DISCOTEP DJS ZATEPOU V PÁTEK NA MYSTICU

DISCOTEP DJS ZATEPOU V PÁTEK NA MYSTICU

Odhalujeme další hudební stars. V pátek večer se představí dvojice Discotep DJs, která se skládá ze dvou profesionálních hudebních producentů ONDŘEJE JANCHOVICHE a KUBY SOULCHECKA, členů pražské tanečně-hudební skupiny DISCOTEP, oblíbenou na rádiích EXPRES, RUBI a RELAX. DISCOTEP DJ’S kombinují v mixech své vlastní skladby s nejlepšími skladbami světové i domácí taneční scény. Představují pro posluchače nový, svěží vítr na poli domácí klubové scény. Od jejich energické show mohou posluchači očekávat rozmanitou směsici hudebních stylů (HOUSE, ELECTRO-HOUSE, ELECTRO-SWING, DISCO-HOUSE, DISCO aj.). DISCOTEP DJ’S můžete slyšet pravidelně každý měsíc na EXPRESRADIU v pořadu STARMIX.

 

ČLENOVÉ:

ONDŘEJ JANCHOVICH:

Nový hudební producent, který pracuje s velmi kvalitním zvukovým vybavením a tím tak prezentuje vysokou kvalitu produkované hudby na české i mezinárodní scéně.

Spolupracuje s DJ CARL LOPE, DJ ENRICO, LAYDEE JANE, DJ UWA, déle remix CHINASKY a remix PATRICIA VITTEK. Oficiální remix skladby DISCOPŘÍBĚH od MICHALA DAVIDA, remix pro new-yorkského producenta AMADEUSE.

Zakladatel a člen electrohouse projektu SEVEN FICTION a také kapely DISCOTEP.

KUBA SOULCHECK:

Legendární pražský DJ, který začal hrát na gramofony již v roce 1998, dále hudební producent a kytarista. 12 let působil v klubech MECCA a DUPLEX (rezidentní párty: STARMIX, STEREOTICA, MECCAMIX, MILKSHAKE, LEGENDS aj).

RADOST FX, kde hrál jako prezident za jeho rezidentních nocí s TONYOU GRAVES , ROMANEM HOLÝM a MATĚJEM RUPERTEM (FUNKOMAT).

Dalšími jsou kluby ROXY, SASAZU, LÁVKA, CHAPEAU ROUGE, CELNICE, MISHMASH, RIVERA CLUB a převážná většina pražských i mimopražských klubů. Hostoval mimo jiné i v klubech v Bělorusku, Ukrajině a Německu. V současné době je rezidentem na EXPRESRADIU, kde můžete slyšet jeho sety v pořadu STARMIX. Produkoval remixy pro GAIA MESIAH a skupinu CHINASKY.

Člen kapely LIQUID HARMONY, se kterou dosáhl v roce 1997 na prestižní ocenění GRAMMY.

 

Video - MSC11 FINAL EDIT

 

Video - MSC11 Highlights

 


 

Video - Neděle 18. 7.

 

Video - Sobota 17. 7.

 

Video - Pátek 16. 7.

 


Video upoutávka