Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Real Skate contest pro riders from Asia / Australia / Brasil / Canada / Europe / USA. Open air roofing system.

 

Produkce Mystics Skates ve spolupráci s hlavním městem Praha

 

Last contests

2010 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002

Fingerboard contest - GAME of SKATE

Fingerboard contest - GAME of SKATE

Milujete skateboarding, ale sebekriticky tušíte, že letos ten Mystic ve streetu prostě nevyhrajete? Konkurence je veliká, ale nelamte hlavu, máte-li 5 prstů na jedné ruce, zkuste vyhrát Mystic ve Fingerboardu!

 

Firma Big construction připravila dokonalý  model Mystic skateparku o rozměru 3,1 m na délku,  1,35m na šířku a 1m na výšku.  Od pátku do neděle bude pro veřejnost umístěn v Relax zóně a v sobotu dopoledne zde proběhne soutěž  GAME of SKATE.

Připravena je odborná porota a komentátor, kteří  odstartují soutěž ve 2 kategoriích, do 13 let a od 13 let. Na programu je volný trénink plus exhibice, prokládaný soutěžemi  jako best trick / flip apod.  Závody budou probíhat klasickou formou pro obě kategorie, kvalifikace a semifinále formou volné jízdy na 1 až 1,5 minuty, podle počtu startujících. Finále se pojede formou GAME of SKATE.

Ceny prvním 3 výhercům v každé kategorii dodává společnost Tech Deck, která zároveň zapůjčí fingerboardy pro všechny soutěžící.

Video - MSC11 FINAL EDIT

 

Video - MSC11 Highlights

 


 

Video - Neděle 18. 7.

 

Video - Sobota 17. 7.

 

Video - Pátek 16. 7.

 


Video upoutávka