Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Minulé ročníky
Past events

2013 2012 2011 2010 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 1999 1998

DIRTY FENCES (US) / Sobota 5. 7. / Volcom band / Štvanice 19:30

DIRTY FENCES (US) / Sobota 5. 7. / Volcom band / Štvanice 19:30

„Nastupují newyorští Dirty Fences, sympatičtí kluci s vizáží sedmdesátkovýho hardrocku, kteří ale hrajou hrubej a našláplej rock´n ´roll, okořeněnej dávkou punkrocku a starýho dobrýho garage.“ Tak zněla recenze na únorové vystoupení téhle party v Café V lese v rámci křtu Crook magu (Křiváka), nového skate/punk magazínu.

A teď radost a návrat k punkovým kořenům, které pro svoje návštěvníky jako za starých časů připravil letošní, jubilejní, dvacátý MysticSk8Cup!

Kapela pochází z Bostonu (dala se dohromady v roce 2009 na střední škole), ale v současné době žije a tvoří v Brooklynu. Sama se považuje za „gang“ svého druhu. V jejich zvuku uslyšíte The Stooges, Ramones, Red Kross, MC5 nebo Johnnyho Thunderse. “Máme rádi hodně muziky, která se hrála v určitém období v minulosti, ale zároveň jsme i produktem naší doby. Právě tahle kombinace hraje ve zvuku Dirty Fences stejně důležitou roli…Síla naší muziky je v tom, že máme rádi kapely nejrůznějších žánrů, když je to zkrátka dobrá muzika, nediskriminujeme“, říká kytarista Max Roseglass.

Živá vystoupení Dirty Fences jsou skutečná divočina, takže se připravte na pořádné pogo. I proto si je vybrala značka Volcom jako svojí dvorní kapelu. A u Volcomu taky vydali své EP, jednoduše nazvané Dirty Fences. Vedle něj už mají i regulérní desku (kterou si za deset dolarů můžete stáhnout na webu) Too High To Kross. 13 tracků, 32 minut a ani sekunda vycpávek! Album je točené live a to je právě to, co Dirty Fences jde! “Všechy songy jsme nahráli na podruhé nebo na potřetí. Chtěli jsme tak zachytit opravdovou energii živého vystoupení“, říká basák a zpěvák Max Comaskey. Škoda, že moderní technologie ještě neumí zachytit i pot a záchvaty šílenství na pódiu.

Kapela dorazí v rámci svého evropského turné, po Praze ji čeká Německo, Rakousko nebo třeba Estonsko.

TAKŽE ROCK´N´ROLL FOREVER!!!

Check out Dirty Fences a naživo v sobotu, 5.7. od 19:30 na pražské Štvanici!!!

http://www.youtube.com/watch?v=wL5lKdZqV4k

http://www.youtube.com/watch?v=WeqpSbs1-Tc

A tady web kapely:

http://dirtyfences.bandcamp.com/

Členové:

Max Comaskey – basa/ zpěv

Jack Daves – zpěv/ kytara

Max Hiersteiner- bubny/ zpěv

Max Roseglass – kytara/ zpěv


VIDEO HIGHLIGHT


VIDEO ACTION CLIP


VIDEO NEDĚLE 6. 7.


VIDEO SOBOTA 5. 7.


VIDEO PÁTEK 4. 7.


GoPro VIDEO EDIT


Excelent Mystic Sk8 Cup FACEBOOK


Excelent Mystic Sk8 Cup INSTAGRAM