Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Minulé ročníky
Past events

2013 2012 2011 2010 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 1999 1998

SKINDRED V SOBOTU ROZCUPUJÍ ŠTVANICI !

SKINDRED V SOBOTU ROZCUPUJÍ ŠTVANICI !

„Přijedeme v míru, ale necháme vás rozcupované na kousky.“ To vzkazuje návštěvníkům Mysticu velšská parta z Newportu-SKINDRED. Velký kus práce během živých vystoupení odvádí neuvěřitelně charismatický frontman Benji, který střídá polohy hlasu charakteristické pro heavy metal s jemnými reggae nápěvy.

Právě kolem něj tahle formace kolem roku 1999 vznikla. A namíchala koktejl z alternativního rocku, heavy metalu, punk rocku, reggae, ale i dancehallu, junglu, dubstepu, hip-hopu a ska, který teď servíruje úspěšně po celém světě. Sama mu říká „ragga metal“. A to sám zpěvák Benji rád poslouchá Mozarta!:))

Název kapely je složený ze dvou velice odlišných hudebních světů a plně koresponduje s filozofií kapely. „Skin“ pochází ze slova Skinhead a reprezentuje západní agresivnější styl. A „Dred“ reprezentující reggae prvek, převzali ze slov Natty Dred. A nakonec Kindred, což znamená rodina. „Vnímáme to tak, že nezáleží na tom, jakou máme barvu pleti nebo jakého jsme vyznání, jsme jeden národ milovníků hudby“. Jako inspiraci skupina uvádí The Specials, Helmet, The Clash, Barringtona Leviho, Panteru, Abbu nebo Bad Brains...

 

Svoje debutové LP Babylon vydali Skindred v červenci 2002, ale tehdy zabodovalo hlavně na undergroundové metalové scene v Británii. Znovu ho pak vydali s novým coverem a s nově nahraným materiálem v srpnu 2004. Hráli pak na turné s kapelami jako Sevendust, Nonpoint nebo Papa Roach. A rozjeli vlak, co už nejde jen tak zastavit!

Jejich soundtracky zazněly v mnohých počítačových hrách, jako například Need for Speed Underground 2. Skindred loni vydali nové album Kill The Power. České publikum mají rádi a vrací se k nám pravidelně. Zahráli si třeba na festivalech Rock for People nebo Mighty Sounds, kde se stali jednou z nevyzdvihovanějších kapel loňského ročníku (co se performance týče). Mystic Sk8 Cup je zastávkou (významnou!!!:)) na tour Skindred po letních festivalech, takže po Praze je čeká například Maďarsko, Itálie, Portugalsko, Belgie, Španělsko a Velká Británie.

Členové kapely:

Members Benji Webbe – zpěv

Mikey Demus – kytara

Dan Pugsley – basa

Arya Goggin - bubny

Here we go:

Skindred a jejich pecka z nejnovější desky Kill The Power! YEAH!!!

http://www.youtube.com/watch?v=DSFnygzsLnk

http://www.skindred.net/

http://www.last.fm/music/Skindred

EXCELENT MYSTIC SK8 CUP/ SOBOTA 5. 7./ LIVE STAGE

SKINDRED  (UK) - 20:40 - 22:00

Předprodej večerních vstupenek v síti Ticketstream:

SO 5. 7. - 300KČ

Večerní vstupenky na místě:

SO 5. 7. - 400KČ

S večerní vstupenkou je vstup do areálu od 19:30

Jednodenní vstupenky na celý program (skateboarding + music) budou v prodeji pouze na místě.

SO 5. 7. - 500KČ

Kompletní informace o Excelent Mystic Sk8 Cup 2014: http://excelentmysticsk8cup.cz/

 


VIDEO HIGHLIGHT


VIDEO ACTION CLIP


VIDEO NEDĚLE 6. 7.


VIDEO SOBOTA 5. 7.


VIDEO PÁTEK 4. 7.


GoPro VIDEO EDIT


Excelent Mystic Sk8 Cup FACEBOOK


Excelent Mystic Sk8 Cup INSTAGRAM