Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

MadBall (USA) / Neděle 2. 7. MadBall (USA) / Neděle 2. 7.

Nedělní fínálový den uzavře hardcore punková legenda MadBall z New Yorku.
celý článek

Delinquent Habits (USA) - sobota 1. 7. Delinquent Habits (USA) - sobota 1. 7.

Delinquent Habits se těší na skateboardový festival Mystic Sk8 Cup do Prahy a my se těšíme na jejich live koncert v sobotu 2. července. Už jste slyšeli jejich novej hit California? (video je v článku)
celý článek

The Devil Wears Prada (USA) - pátek 30. 6. The Devil Wears Prada (USA) - pátek 30. 6.

Přestože americká metal-corová formace The Devil Wears Prada existuje již dvanáctým rokem, v Čechách vystupovala pouze jednou, a to před čtyřmi lety. Od té doby vydala další album, Transit Blues (2016), a fanoušci i proto s radostí vyhlížejí její blížící se koncert, který bude vrcholem pátečního programu Relax zóny na 23. ročníku skateboarodvých závodů Mystic Sk8 Cup na pražské Štvanici.
celý článek

Mystic Sk8 Cup 2017 se nazadržitelně blíží Mystic Sk8 Cup 2017 se nazadržitelně blíží

Mystic sk8 cup se stal za svých 23 let existence nejen historicky nejdéle fungujícím ale i největším skateboardovým závodem v Evropě. Je tomu tak proto, že perfektní skatepark, atmosféra závodů, špičkový hudební program, výběrová kuchyně a magie města prahy přitahují profesionální skateboardisty z celého světa. Mezinárodní skateboardový závod Mystic Sk8 Cup 2017 se uskuteční o prvním prázdninovém víkendu, 30. 6. - 2. 7. v Mystic skateparku na ostrově Štvanice.
celý článek