Mystic Skates Cup 2007 - The Real Skate Contest

English

Česky

Muzika

Navigators

NAVIGATORS jsou v současnosti hudebními médii právem označováni za vlajkovou loď české r´n´b scény. V současné době se uzavírá jednání o vydání debutového alba u firmy EMI-Monitor na podzim 2007.

NAVIGATORS se v roce 2005 s úspěchem zůčastnili celorepublikové soutěže COCA-COLA POPSTAR, ve které se projekt NAVIGATORS úspěšně umístnil mezi prvními deseti.

Skladby NAVIGATORS si můžete poslechnout zde : www.myspace.com/navigatorsmusic

Skladby NAVIGATORS se objevila na CD kompilaci UNITED GROOVES 2006, která vyšla jako příloha uznávaného hudebního časopisu REPORT www.ireport.cz v Dubnu 2006.

V sestavě NAVIGATORS můžete nalézt dvě vynikající zpěvačky, sympatickou mulatku NOEMI a exotickou ERIKU. ERIKA je svým pěveckým projevem přirovnávána k Erikah Badu atd... Pěvecké trio doplňuje MC ONETWO, který se prezentuje skvělým pódiovým projevem a oplývá perfektní angličtinou. Repertoár NAVIGATORS je celý v Angličtině. Na pódiu se jená o sedmičlenné živé těleso v sestavě klávesy, bicí, basa, kytara a tří vokalisté.

NAVIGATORS pravidelně vystupují po celé ČR a s obrovským úpěchem se představili jako speciální hostě vystoupení legendární americké černošské funky formace EART WIND & FIRE ve vyprodané Lucerně !!! Dále vystupovali společně s ONE SELF (DJ VADIM), THE SUGARHILL GANG, MARTIN LUTHER (THE ROOTS), HEAVY, LITTLE AXE (DOUGH WIMBISH) atd..

V průběhu léta 2006 absolvovali NAVIGATORS vystoupení na letních festivalech a několika klientských akcích.

Zároveň se jejich skladba ´Living Like This´objevila na CD kompilaci ´Sound Czech´ jako příloha uznávaného hudebního časopisu REPORT www.ireport.cz v Září 2006.

NAVIGATORS právě dokončili své debutové album, které vyjde v roce 2007.

18.Dubna 2007 se NAVIGATORS představili v pražském Lucerna Music Baru společně s legendární černošskou hip-hop funky formaci SUGARHILL GANG, s německou r´n´b formaci GROOVE GUERILLA a multivokální beatbox formací BEATBURGER BAND.

V létě 2007 NAVIGATORS absolvují vystoupení ne více než 10 letních hudebních festivalech.