Mystic Skates Cup 2007 - The Real Skate Contest

English

Česky

Výsledky

Neděle - finále street


1 Daniel Vieira - BRA - Standup, Standup Shoes, Oakley, Broken, LG, Daggers

2 Kilian Heuberger - GER - Globe, Trap, United Skateboard Artists, Independent, Autobahn, Ogio, Goodstuff, Reell

3 Wagner Ramos - BRA - Hurley Int., Randoms, Type S Urethane, Globe

4 Ricardo Oliveira Porva - BRA - Volcom, Plasma, Oakley, NATA, Connexion (Flow)

5 David Gravette - USA - Creature, Volcom, Vox, Bones, Independent, Mob Grip

6 Tomas Vintr - CZE - Vans, Vehicle, Creme, Eastpak, Independent, Ricta, Freestyle, Flip Shop

7 Axel Cruysberghs - BEL - Volcom, Etnies, Flip, Spitfire, Thunder, Zumiez

8 Peter Molec - SVK - Volcom, Jart Skateboards, Dekline, Independent, Zer Hovno Crew

9 Tetsuharu Sai - JPN - Murasaki Sports, Sekino, Venture Trucks, Autobahn Wheels, Think

10 Danilo Cerezini - BRA - Blind, Volcom, Circa, Bones, Silver Trucks, Nixon

11 Reini Rietsch - AUT - Es, Creme

12 Arnošt Ceral - CZE - Horsefeathers, Osiris, Aws, Nixon, Frople

Celkové výsledky street - formát .pdf

Neděle - finále street ženy


1 Evelien Bouilliart - BEL - Element, Etnies, Von Zipper, Nixon, Spitfire, Thunder, 911 Skateshop, Rockstar bearings

2 Lauren Perkins - USA - Etnies, Volcom, Nixon, Oakley, World Industries

3 Lacey Baker - USA - Billabong, Element, Es, Bones, Utility Boardshop, Venture

4 Jana Bartakova - CZE - Nikita, Jeevice

5 Sasha Smirnova - RUS Globe, Gallaz, Skateshop Produijenie

6 Klara Kasparova - CZE Vehicle, Etnies, Beebob, Consolidated

7 Jennifer De Sera - HOL Crail Trucks, Independent Outlet, Soupisok, Nysno

8 Anna Voronkova - RUS - Roxy, DC, Girl, Royal

Celkové výsledky finále street ženy - formát .pdf

Neděle - finále vertikální rampy


1 Sandro Dias - BRA - Reef, Red Bull, Oakley, Jacobs Fly Ramp

2 Neal Hendrix - USA - Vans, Element, SMP

3 Terence Bougdour - FRA - Billabong, Ultimate Pads

4 Joris Brichet - FRA - Vans, Sooruz

5 Renton Millar - AUS - Billabong, Globe, Oakley, Boost Mobile

6 Jussi Korhonen - FIN - Vans

7 Trevor Ward - AUS - Armourdillo Skateboards, Ripcurl Clothing, Volley's, Dragon,Coretech, OGIO

8 Sam Beckett - ENG - Globe, Oakley, Epic Skatepark, Blind, Ride Coventry

9 Juergen Horrwarth - GER - Etnies, Trap, Volcom, Redbull, Nixon, Oakley, Type S, TSG

10 Sascha Muller - GER - Quiksilver, Adio, TSG, Bones Wheels and Bearings, Diem Trucks, Hessenmob Skateboards

Celkové výsledky finále vertikální rampy - formát .pdf

Neděle - finále vertikální rampy ženy


1 Karen Jonz - BRA - Element, Vibe Shoes n' Board, Nixon, Harmonia

2 Franziska Stolz - SUI - Lando Shoes, www.actionsportsalliance.com

Celkové výsledky finále vertikální rampy ženy - formát .pdf

Neděle - semifinále street


1 Daniel Vieira - BRA - Standup, Standup Shoes, Oakley, Broken, LG, Daggers

2 Tomas Vintr - Prague, CZE Vans, Vehicle, Creme, Eastpak, Independent, Ricta, Freestyle Flip Shop

3 David Gravette - USA Creature, Volcom, Vox, Bones, Independent, Mob Grip

4 Wagner Ramos - BRA Hurley Int., Randoms, Type S Urethane, Globe

5 Danilo Cerezini - BRA Blind, Volcom, Circa, Bones, Silver Trucks, Nixon

6 Arnost Ceral - CZE Horsefeathers, Osiris, Aws, Nixon, Frople

7 Kilian Heuberger - GER Globe, Trap, United Skateboard Artists, Independent, Autobahn, Ogio

8 Ricardo Oliveira Porva - BRA - Volcom, Plasma, Oakley, NATA, Connexion (Flow)

9 Peter Molec - SVK - Volcom, Jart Skateboards, Dekline, Independent, Zer Hovno Crew

10 Axel Cruysberghs - BEL - Volcom, Etnies, Flip, Spitfire, Thunder, Zumiez

Celkové výsledky semifinále street - formát .pdf

Sobota - finále bowl


1 Simon Stachon - POL - Crail, Quiksilver, District, OG Shop, Bones, Independent

2 Fredrik Austbo - NOR - Quiksilver, Etnies, Nixon, SR-Bank, Session Sk8shop

3 Rion Linderman - USA - Adio, Planet Earth, Kronik, Acme Skateboards, Type S, Skrates, Daggers,

4 Martin Jurasek - CZE - Volcom, DC, Zero, Independent

5 Nicky Guerrero - DEN - Alis, Vans, Eastpack

6 Juergen Horrwarth - GER - Etnies, Trap, Volcom, Redbull, Nixon, Oakley, Type S, TSG

7 Guillaume Mocquin - FRA - Element

8 Rune Glifberg - DEN - Flip, Etnies, Volcom, Amp'd Mobile, Oakley, Ricta, Fury

9 Sandro Dias - BRA - Reef, Red Bull, Oakley, Jacobs Fly Ramp

10 Allan Mesquita - BRA - QIX, Plata, Conexion, Osklen

Celkové výsledky finále bowl - formát .pdf

Sobota - finále bowl ženy


1 Karen Jonz - BRA - Element, Vibe Shoes n' Board, Nixon, Harmonia

2 Jennifer De Sera - HOL - Crail Trucks, Independent Outlet, Soupisok, Nysno

3 Trixie Con Leche - CA - USA Pro-for-Lactic, Vans, Bad Shit

4 Steffi Weiss - GER - Vans, Von Zipper, Square Wheels, Popular Skateboards, Ragwear Clothing

5 Franziska Stolz - SUI - Lando Shoes, www.actionsportsalliance.com

Celkové výsledky finále bowl ženy - formát .pdf

Sobota - kvalifikace street


1 Caswell Berry - USA - Enjoi, Volcom, Krux, Ricta, Bones Bearings, Osiris, Tilt Mode Army

2 Lucas Carvalho - BRA - Element, Globe, Von Zipper, Circuit

3 Lukas Danek - CZE - Quiksilver, Nike SB, Mystic Skates, wwww.skateshop.cz

4 Fries Tailleu - BEL - Quiksilver, Adio, Zumiez, Torture

6 Arnost Ceral - CZE - Horsefeathers, Osiris, Aws, Nixon, Frople

7 Alain Goikoetxea - SPN - Alai Skateboards, Volcom, Adio, Nixon, Entrophy

8 Peter Molec - SVK - Volcom, Jart Skateboards, Dekline, Independent, Zer Hovno Crew

9 Javier Sarmiento - SPN - Volcom, Es, Fury, Ricta, Vile, Utility

10 Reini Rietsch - AUT - Es, Creme

11 Casella Neverton - BRA - Qix International

12 Moritz Rech - GER - Fossy Skateshop, Spit Europe, Duff Shoe flow, Crail Trucks flow

13 Tetsuharu Sai - JPN - Murasaki Sports, Sekino, Venture Trucks, Autobahn Wheels, Think, Randoms

14 Willy Akers - USA - 5Boro NYC, Bones Wheels, Vans Flow, Volcom flow, Kinetic Skateshop

15 Martin Jurasek - CZE - Volcom, DC, Zero, Independent

16 Nelson Mosikili - HOL - Independent Outlet, Etnies, Crail, Built to Destroy Skateboards, Satori

17 Maxim Habanec - CZE - Vans, Quiksilver, Creme Sk8, Royal

18 Fredrik Austbo - NOR - Quiksilver, Etnies, Nixon, SR-Bank, Session Sk8shop

19 Ondrej Leskoviansky - SVK - Quiksilver, Lando, Creme, Independent, Auropa

20 Allan Mesquita - BRA - QIX, Plata, Conexion, Osklen

Celkové výsledky sobota kvalifikace street - formát .pdf

Pátek - předkvalifikace


1 Milton Martinez - ARG - Quiksilver, DC, Red Bull, Neurotik, WooDoo, Shifty Skateshop

2 Reini Rietsch - AUT - És, Créme

3 Samuel Partaix - FRA - Antiz Sk8boards, Vans, Eastpak, Skatepistols Shop

4 Fabian Verhaeghe - BEL - Volcom, C1rca, Zero, Zumiez

5 Marco Helm - AUT - Girl, Lakai, Seven Shop

6 Tommy Brandelik - GER - Etnies, Goodsttuff.de onlineshop, United skateboardists

7 Nelson Mosikili - NED - Independent Outlet, etnies, Crail, Built To Destroy Skateboards, Satori

8 Martin Křivánek - CZE - Nugget, Nomad, Sykum, Infantia, Skateshop.cz

9 Ignacio Morata - ESP - Vans, Oakley, Alai

10 Zsolt Karkossiak - HUN - 2One, Etnies, Pepper, Oakley

11 Helder Lima - POR - Volcom, Emerica, Flip, Eastpak, Ricta

12 Werner Sandoz - FRA - Hawk, Etnies, Blind, Crail, 320 Skateboarding

13 Honza Dušek - CZE - Funstorm, Bee Bob, És, Consolidated

14 Jan Federer - AUT - Soho, Emerica, Baker, Love Clothing

15 Dave Katz - HUN - Newell

16 Jannis Skiathitis - GRE - Cormax Shoes, Internet Skateshop 24

17 Honza Kesler - CZE - Salebra, Supra, Jart

18 Michal Mazur - POL - Cormax Shoes, Syndrom, Alien Workshop

19 Matěj Hakl - CZE - Nomad, Funstorm, Nike SB, Surfsport, Infantia

20 James Gardner - GBR - Vans, Toy Machine, NU EU

Celkové výsledky pátek - formát .xls