The Real
Skate
Contest

ENGLISH

Mystic Sk8 Cup - WORLD CUP SKATEBOARDING - 23-25 07 2004 PRAHA

world cup skateboarding
vansPraha město
mystic skates
Závod

Mystic Sk8 Cup - MSC je profesionálními jezdci považován za jeden z nejlepších závodů v sérii Světového poháru ve skateboardingu - WCS. Z evropské části WCS je již řadu let nejoblíbenější a to i přes skutečnost že s brazilským Sao Paulem jsou zde nejnižší prize money v celé WCS sérii a to 30.000 USD. Letošní jedenáctý ročník se uskuteční 23. - 25.7. 2004 už tradičně na ostrově Štvanice v Praze 7.

 

Vyplatila se dlouholetá filozofie závodu, že vše musí být zaměřeno na spokojenost jezdců počínaje každoročně se vyvíjejícím sk8parkem dle jejich potřeb tak jak se skateboarding neustále vyvíjí a konče skvělým publikem, které zná skateboarding.

 

Do MSC se každoročně přihlásí okolo 150 profesionálních jezdců včetně absolutní světové špičky z více než dvaceti zemí světa včetně Austrálie, Brazílie, Japonska, Kanady a USA.

Na MSC se sejdou tisíce diváků z celé Evropy a odjinud a závod má pravidelně TV pokrytí do celého světa na kanálech Eurosport, Extreme sports channel a fox TV. Díky tomu se daří spolupracovat se zahraničními sponzory bez nichž by nebylo možné MSC pořádat. Průběh závodů se od roku 2001 přenáší do celého světa v přímém přenosu na internetu.

 

Jedná se o open air závod s otevřeným zastřešením streetstyle plochy a tribun pro diváky. Jede se v disciplínách streetstyle, vertikální rampa a best trick.

 

Součástí každého MSC jsou živé koncerty předních světových skupin a DJ´s většinou se vztahem ke sk8 scéně.

 

Na východním cípu ostrova Štvanice je přírodní travnatý prostor pro Relax Zónu. Ta nabízí evropský grafitti jam - Write 4 gold a Sedmý kontinent s nonstop DJs programem, promítáním filmů a soutěží o nejlepší ručně malovaný sk8 design. Celá akce je podpořena kvalitními bary, restaurací a prodejními stánky s oblečením a sk8 vybavením.   


Mystic Skates
Štěpánská 31
110 00 Praha 1
Tel.: 222 232 027
office@mysticskates.cz

site by toofresh

Support Mozilla Firefox - Browsing with attitude

Firefox