Mystic Skate Cup 2006

Závod

Mystic Sk8 Cup 2006 bude již třináctým ročníkem Světového poháru ve skateboardingu a proto nic neponecháváme náhodě.

Nejlepąí světoví jezdci budou na pražské Štvanici od 7. do 9. července tradičně závodit ve třech hlavních disciplínách - streetstyle, vertikální rampě a v best trick contest. Letošní jubilejní závod však chceme zatraktivnit zvýšením prize money na $40.000 a přidáním divácky oblíbené disciplíny Bowl (tzv. bazén), na jejíž stavbě se bude podílet bazénová jezdecká legenda Dave Duncan a profesionální jezdec Brian Patch. Nově dostanou šanci závodit o cenu i dívky a to v disciplíně streetstyle a v exhibičním závodě ve vertikální rampě oceněným částkou $1.500 pro první tři místa.

Mystic Skate Cup

Mezi jezdci je Mystic Sk8 Cup (MSC) nejoblíbenější závod ze série WCS (World Cup Skateboarding) a zároveň je považován za nejlepší z Evropských závodů. Letos se koná v evropě pouze jeden závod WCS a to právě Mystic Sk8 Cup 2006 v Praze.

Na prvním místě nám záleží na spokojenosti profesionálních jezdců, pokud se toto povede, jsou vždy spokojeni i diváci. Každý rok u příležitosti MSC stavíme zcela nový skatepark podle posledních trendů tak, aby jezdce inspiroval k výkonům, které posunují hranice skateboardingu.
Na Mystic Sk8 Cup 2006 zajišťujeme nejlepší jezdce současného skateboardingu do všech disciplín. Posledních několik let přijíždí do Prahy závodit přibližně 200 profesionálů z cca 25 zemí světa, včetně absolutní světové špičky z USA, Brazílie, Austrálie a Evropy.
Česko budou reprezentovat jezdci, kteří se úspěšně kvalifikovali v Českém Skateboardovém Poháru.
Mystic Sk8 Cup se koná v Mystic Skateparku na ostrově Štvanice a je jediným závodem ze série WCS, který probíhá pod ?irým nebem.

Od minulého roku se jezdí takzvaná předkvalifikace pouze pro evropské jezdce a z té postupují jen ti nejlepší do sobotní kvalifikace, protože MSC je open (otevřený) závod. Česko reprezentuje 20 nejlepších jezdců registrovaných na základě průběžných výsledků Českého skateboardového poháru. Většině z nich se tak poprvé dostane neocenitelné zkušenosti stát v závodu po boku nejlepším jezdcům planety.

Závod řídí a výsledky zpracovává kancelář WCS a body získané ze závodu MSC se jezdcům započítávají do celkového pořadí celé série Světového poháru.

Od roku 2001 také mohou sledovat MSC lidé z celého světa, díky internetovému on-line přenosu, který letos nebude výjimkou a zajišťovat ho bude Atlas.cz.

Sitemap

Program

Ani letos nebude na MSC chybět bohatý doprovodný program, jehož součástí budou živé koncerty, DJs, výstava Subkultura, malování grafitti, videoprojekce skateboradových filmů a nejrůzněj?í workshopy. Již teď můžeme potvrdit vystoupení britské kapely Freestylers, která vystoupí v kompletní sestavě (Aston Harvey - klávesy a efekty, Valerie Malcolm - zpěv, Marcel Atteen - rap, Clive Jenner - bicí, Dave Budgen -basová kytara, Richard Budgen - kytara) na hlavním pódiu v rámci sobotního programu.
Součástí programu bude i hudebně zábavní zóna Global Station, kde i letos zahrají známé kapely a DJs, jmenujme například německou formaci N.O.H.A., japonské dívčí duo Papaya Paranoia či holandskou Djskou superstar Joost Van Bellen. Návštěvníci znaveni bohatým programem si budou moci odpočinout a s pomocí tématických performance se podívat do Japonska, Ruska, Afriky a Jamajky, poslat pohlednici svým přátelům nebo si vyrobit vlastní skateboard.

Důležitou součástí Mystic Sk8 Cupu jsou jeho diváci a příznivci, přijíždějící z celého světa, kteří zde díky dokonalé znalosti skateboardingu každoročně vytvářejí zcela jedinečnou atmosféru.

Contact

 
Mystic Skates
Štěpánská 31
110 00 Praha 1
Tel.: +420 222 232 027
office@mysticskates.cz

Schedule

7.-9. července 2006

Sobota 8. července

19.00 - 20.00 kvalifikace vertikální rampa
20.00 - 20.30 bowl finále
19.45 - 20.30 Stephunk T
20.30 - 22.00 FREESTYLERS (UK)

Neděle 9. července

12.30 - 16.15 semifinále streetstyle
16.30 - 17.30 finále vertikální rampa
18.15 - 19.15 finále streetstyle

Global Station

denně od 17.00 - 02.00 hod

DJ Joost Van Bellen (Nl), Maradona Jazz, N.O.H.A. a mnohem více

Zobrazit celý program

Aktualizované

Nejvíce navštěvované

 
Art by Fisheye Web design 2FRESH