Mystic Skates Cup 2007 - The Real Skate Contest

English

Česky

Novinky

29.11.

To nejlepší z MSC

4Elements pro vás připravil sestřih toho nejlepšího co jste mohli vidět na letošním Mystic Sk8 Cupu. Video je navíc doplněno o mnoho rozhovorů s jezdci, organizátorama, porotou atd... Video si můžete stáhnout na tomto odkaze.

02.09.

MSC na Sun TV

Na to nejlepší z letošního Mystic SK8 Cupu se můžete kouknout na Sun TV. Enjoy!

01.08.

MSC Video Highlights

Na zpřáteleném webu freecaster.tv nyní naleznete video, které zachycuje to nejlepší z letošního Mystic Sk8 Cupu.

15.07.

Závěrečná tisková zpráva

Letošní 14. ročník závodu Světového poháru ve skateboardingu - Mystic Sk8 Cup 2007 vyhráli ve dvou hlavních disciplínách jezdci z Brazílie. Sandro Dias nenašel konkurenci ve vertikální rampě a Daniel Viera už podruhé vyhrál disciplínu streestyle.

+ VÍCE

14.07.

Výsledky kvalifikace ve streetstylu

Caswell Berry vyhrál kvalifikaci ve streetstylu. Na druhém místě se umístil Lucas Carvalho z Brazílie a na třetím náš Lukáš Daněk z Prahy. Z našich riderů postupuje dále do semifinále Arnošt Ceral, Peter Molec, Martin Jurášek, Maxim Habanec a Ondro Leskoviansky. Celkové výsledky kvalifikace najdete v sekci Výsledky.

14.07.

MSC 2007 na freecaster.tv

V letošním roce jsme pro vás připravili jěště jednu novinku a to je pravidelná možnost sledování nejzajímavějších okamžiků z každého dne na naší partnerské stránce freecaster.tv. Freecaster.tv se již několik let věnuje natáčení a publikaci toho nejlepšího z oblasti sportů jako je skateboarding, snowboarding a další. Právě teď máte možnost ve streamové podobě sledovat video z prvního dne MSC07. Verze ke stažení se nachází na tomto linku.

14.07.

Fotogalerie z MSC07

Sledujte sekci Foto kam pro vás průběžně po celý víkend nasazujeme ty nejlepší fotografie z MSC07.

14.07.

Výsledky z evropské předkvalifikace

Včerejší evropskou předkvalifikaci vyhrál Milton Martinez z Argentiny. Z českých jezdců postupuje do dnešní kvalifikace Martin Křivánek, Honza Dušek, Honza Kesler a Matěj Hakl. Celkové výsledky najdete v sekci Výsledky.

13.07.

MSC07 ZAHÁJEN

Konečně je to tady, Mystic Sk8 Cup 2007 byl právě zahájen a v současné chvíli probíhají jízdy předkvalifikace evropských jezdců. Počasí se umoudřilo a čeká nás slunečný víkend plný skateboardingu. Jestliže nemáte šanci být tady s námi, můžete sledovat živý přenos přímo zde na našich stránkách. Večer zde bude patřit punku a hardcoru, vystoupí The Nihilists a Bad Shit z Kalifornie a domácí Sandboy. Vivat MSC !

11.07.

Přehled potvrzených jezdců

Zde jsme pro vás připravili výběr toho nejlepšího z dosud registrovaných jezdců, kteří přijedou letos na Mystic Sk8 Cup. Bastien Salabanzi, Austin Seaholm, Ronnie Creager, Javier Sarmiento, Alain Goikoetxea, Philips Schuster, Killien Hueberger, Kyle Berard, Rodil Jr., Daniel Vieira, Caswell Berry, Dave Grubette, Chris Pfanner, William Seco, Tony Trujillo, Ivan Ravado, Neil Hendrix, Sandro Dias, Rune Glifberg, Nicky Guerrero a Juergen Horrwath.

11.07.

The Egg v neděli za 200,- Kč !

Pro fanoušky kapely The Egg a hlavně pro ty, kteří chtějí zažít neopakovatelnou atmosféru závěrečné párty je připravena speciální nabídka - večerní vstupenka na neděli od 20.30hod za 200,. Kč!

10.07.

Tisková konference úspěšně za námi

Dnes dopoledne proběhla v pražské restauraci Cantina tiskovká konference k závodům Mystic Sk8 Cup 2007. Všechny důležité deníky, rádia a TV se dozvěděli letošní novinky přímo z úst ředitele závodů Tomáše Rejmana, jezdců Tomáše Vintra či Lukáše Daňka a přítomen byl také jeden z hlavních porotců - Sasha Steinhorst z WCS (World Cup Skateboarding), který odpovídal na dotazy ČTK. Fotografie z tiskové konference naleznete v sekci Foto

10.07.

The Egg na Myspace.com

The Egg mají osobní stránky na serveru Myspace.com! Tímto máte jedinečnou možnost poslechnout si pár skladeb od této anglické kapely, která vystoupí v neděli večer na letošním Mystic Sk8 Cupu - http://www.myspace.com/theeggmusic

10.07.

DIY skate design workshop

Mystic už klepe na dveře a kromě toho nejlepšího skateboardingu k vidění, budete mít možnost si navrhnout a vyrobit vlastní design prkna. Další podrobnosti najdete v článku.

+ VÍCE

10.07.

Soutěž ukončena

Soutěž o volné vstupenky na všechny 3 dny byla ukončena a 5 šťastlivců obdrží poštou navíc dárek od Mystic Skates. Kdo hraje, vyhraje!

08.07.

3D Skatepark

V sekci Skatepark nyní naleznete 3D plánky letošního skateparku.

07.07.

Video Teaser MSC07

Byl přidán video teaser Mystic Sk8 Cup 2007. Stáhnout ho můžete kliknutím na obrázek Teaser MSC07 na pravé straně nebo přímo na tomto odkazu.

06.07.

Kapely na MSC07

O kapelách, které vystoupí na letošním Mystic Sk8 Cupu se můžete dozvědět více v sekci Muzika. Můžete se těšit například na anglické The Egg nebo americké Bad Shit, českou scénu budou zastupovat pražští PSH, Sunshine nebo The Navigators. Samozřejmě nebudou chybět ani české přední DJs jako DJ Robot, DJ Mucho, DJ Blue nebo Dj Kuba Soulcheck.

05.07.

Soutěž o CD The Egg

Připravili jsme pro vás ještě exkluzivní soutěž o CD The Egg - Forwards. Tohle album se dočkalo několika remixů například od Mylo, Atomic Hooligans a dalších velkých jmen. Napište nám jak se jmenují 2 hlavní protagonisté a dvojalbum včetně remixů je vaše. Své odpovědi posílejte na emailovou adresu office@mysticskates.cz

04.07.

Uzavírání akreditací

V pondělí 9.7.2007 uzavíráme akreditace novinářů. Děkujeme za pochopení.

04.07.

Velká jména míří na Mystic

Jako každý rok i letos přijedou na Mystic největší jména světového skateboardingu, zde vybíráme pár na která se fakt těšíme: Sandro Diaz a Rodil Jr. z Brazílie, Caswel Berry, Jurgen Horrwath, Luy Pa Sin a z ženské kategorie na Evelien Bouilliart z Belgie. Od nás nebude chybět Peter Molec a Petr Horvát ze stáje Volcom.

04.07.

Stephunk T letos nevystoupí

Omlouváme se všem fanouškům Štěpána Tůmy alias Stephunka T, který měl letos vystoupit společně s Tonyou Graves. Štepán, který momentálně žije a pracuje v Londýně bohužel nedorazí. Jeho show bude určitě chybět, ale věříme že bohatý program v čele s The Egg udrží vysoko posazenou laťku letošní hudební části Mystic Sk8 cupu.

03.07.

The EGG na CD Festivaly u letního REPORTU

Na festivalovém CD, které vychází o u letního čísla časopisu Report najdete také skladbu Wall od The Egg, kteří vystoupí v neděli jako hlavní hvězdy hudebního programu Mystic Sk8 Cupu.

+ VÍCE

02.07.

Upozornění pro novináře

Tisková konference pro akreditované novináře se uskuteční v Úterý 10.7. 2007 v 10:30 v restauraci Cantina, Újezd 38, Praha 1. Přítomni budou zástupci z řad organizátorů, jezdců a rozhodčích. Pokud ještě nejste akreditování, pište na email: ales@quazidelict.cz

02.07.

Skatepark je stále ve výstavbě

Do sekce skatepark jsme přidali několik fotek štvanického skateparku ve výstavbě.

25.06.

Výroba pohárů pro MSC 2007

Přinášíme vám pár pěkných fotek ze sklárny Ajeto v Lindavě, kde se vyrábějí letošní poháry na Mystic Sk8 Cup. Fotografie najdete v sekci Fotogalerie.

25.06.

Závod světového poháru ve skateboardingu až k vám do domu. Streamingový přenos přináší t-music

I v letošním roce bude kvalitně zajištěn online přenos závodu Mystic sk8 cup 2007 do celého světa. Přímý přenos zajišťuje společnost T-Mobile a naladit se můžete prostřednictvím dvou hlavních zdrojů - www.mysticsk8cup.cz a www.t-music.cz.

+ VÍCE

22.06.

Soutěž o 5 lístku na MSC 07

Připravili jsme pro vás soutěž o pět tří denních lístku na Mystic SK8 Cup 2007. Stačí pouze odpovědet na tuto lehkou otázku : Jaký jezdec vyhrál v minulém roce v disciplíně STREET JAM? za a)Ricardo Oliveira Porva b)Daniel Vieira a za c)Austen Seaholm. Své odpovědi posílejte na office@mysticskates.cz. Hodně štěstí!

21.06.

Závod

Chcete se dozvědet více o legendárním Mystic Sk8 Cupu? Tak se začtěte do sekce Závod.

20.06.

Přestavba štvanického skateparku byla zahájena

Na pražské Štvanici je skatepark už dávno rozebraný a celý team Mystic Constructions pilně pracuje no stavbě zbrusu nového skateparku. Máte se na co těšit! Fotky z přestavby najdete v sekci Skatepark.

08.06.

Předprodej vstupenek zahájen

Dnes byl zahájen předprodej vstupenek na mistrovství světa ve skateboardingu Mystic Sk8 Cup 2007. V síti Ticketstream a Ticketpro je možné do 23.června zakoupit nejlevnější vstupenky na všechny 3 dny a to za cenu 590,- Kč.

06.06.

Mystic Sk8 Cup 2007

Mystic Sk8 Cup 2007 je čtrnáctým ročníkem Světového poháru ve skateboardingu v Praze. Od pátku 13. do neděle 15. července budou na pražské Štvanici závodit o 40.000 dolarů nejlepší světoví jezdci ve třech hlavních disciplínách - street, vert a best trick. Atraktivní podívanou je také závod v bowlu (tzv. bazénu), který designovali legendární osobnosti skateboardingu Dave Duncan a Brian Patch.

+ VÍCE

.

Live přenos zde :

T-MUSIC

MSC Video highlights

Highlights

- stream na Freecaster.tv

Video MSC 3.den

Day one video

- stream na Freecaster.tv

- stáhnout .mpg 106MB

Video MSC 2.den

Day one video

- stream na Freecaster.tv

- stáhnout .mpg 94MB

Video MSC 1.den

Day one video

- stream na Freecaster.tv

- stáhnout .mpg 87MB

Video Teaser MSC 2007 :

Teaser MSC 2007

- stáhnout .wmv 35MB

- stáhnout .mov 45MB