Mystic Skates Cup 2007 - The Real Skate Contest

English

Česky

Novinky

10.07.

DIY skate design workshop

Mystic už klepe na dveře a kromě toho nejlepšího skateboardingu k vidění, budete mít možnost si navrhnout a vyrobit vlastní design prkna.

Pro ty z vás co nestihnou design poslat, je pak možnost osobního předání designu přímo v Salebra Workshopu na Mysticu. S touto variantou ale ztrácíte možnost vyhrát vstupenku zdarma. Zde předáte design a necháte tam na sebe telefonní číslo. Každý mystický den (pá, so, ne) úderem šesté hodiny se vybere pět výherců, kterým se rozešle smska a před jejich zraky se jim vyrobí jejich vlastní deska. Další informace včetně náhledů designů z loňského ročníku najdete na stránkách www.salebra.cz.

Salebra vyrábí v ČR desky v poněkud netradičním složení. Vy máte jedinečnou šanci takovou desku vyhrát v Salebra soutěži a navíc vám na ni dají váš vlastní design. Vámi nakreslené designy ve formátu A4 posílejte do 10.7. na adresu FREE MAGAZINu (Strašínská 3, Praha 10, 110 00). Ze zaslaných kousků se vybere jeden, který vyhraje volnou vstupenku na Mystic Skate Cup. Proto je nutné připsat kontakt na sebe ve formě emailu a mobilu.