Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Real Skate contest pro riders from Asia / Australia / Brasil / Canada / Europe / USA. Open air roofing system.

 

Produkce Mystics Skates ve spolupráci s hlavním městem Praha

 

Last contests

2010 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002

Mystic Sk8 Cup 2011

Mystic Sk8 Cup 2011

Sedmnáctý ročník závodu se uskuteční v termínu 14. – 17. července 2011 ve skateparku na Štvanici a jezdci si na něm rozdělí prize money v celkové výši 30.000$

 

Vítězem loňského závodu se poprvé v historii stal domácí borec, Maxim Habanec, který již obdržel pozvání na letošní ročník stejně jako více než 200 profesionálních jezdců z Evropy, Asie, Ameriky a Austrálie. Kromě Maxima bude Českou republiku reprezentovat dvacítka nejlepších jezdců podle aktuálního pořadí Českého skateboardového poháru. Pro mnohé z nich je to první mezinárodní závod, na kterém budou moci porovnat svoje síly se světovou špičkou. Je to pro ně neocenitelná zkušenost, stejně tak jako pro amatérské jezdce, z nichž dvacet nejlepších z páteční předkvalifikace postoupí do sobotních kvalifikačních závodů.

Jako každý rok, i letos stavíme nový skatepark designovaný podle posledních trendů a splňující ty nejpřísnější parametry. Jezdcům tak nabízí kreativní prostředí inspirující k posunování limitů skateboardingu a divákům výborný výhled a přehled o dění v celém parku. Skatebordová klání ve štvanickém areálu proběhnou ve dvou hlavních disciplínách – street a bowl, pro dívky je připraveno 2500$ v disciplíně street style. Po finále všech disciplín je na pořadu jezdci i diváky oblíbená soutěž o nejlepší trik – best trick. Díky podpoře hlavního města Prahy je celý sportovní areál zastřešen, hladký průběh závodů tak nemohou ovlivnit ani případné vrtochy počasí.

Součástí třídenního svátku skateboardingu je kromě ježdění i bohatý doprovodný program, který zahrnuje koncerty, parties, grafitti, videoprojekce skateboardových filmů, relax zone a rozmanité workshopy. Kompletní informace o programu, jezdcích a denní update včetně sobotního a nedělního přenosu závodů najdete na těchto stránkách.

Video - MSC11 FINAL EDIT

 

Video - MSC11 Highlights

 


 

Video - Neděle 18. 7.

 

Video - Sobota 17. 7.

 

Video - Pátek 16. 7.

 


Video upoutávka