Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Minulé ročníky
Past events

2013 2012 2011 2010 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 1999 1998

Love and Guts Art Show

Umění i skateboarding vyžadují určitou míru vášně a optimismu, pokud to nemáš, tak ani jedno neděláš na plno.Název Love and Guts (láska a odhodlání) byla vytvořena z pohledu na skateboarding jako na uměleckou formu. Umělci, zapojení do této skupiny své umění rozšiřují do dalších médií, za hranice skateboardingu. Steve Olson, Lance Mountain a Pat Ngoho založili Love and Guts v roce 2005 a začali malou sérií výstav v USA. V roce 2007 získal kolektiv Love and Guts partnerství s Oakley, které umožnilo naplno využít jeho potenciál. V posledních letech se v rámci Love and Guts presentovaly stovky umělců z celého světa.

www.loveandguts.com

Christian Hosoi

Christian Hosoi je jedním z nejlepších skate jezdců světa, známý je kromě mnoha jiných věcí ikonickými tvary a grafikou svých desek. Jeho styl se odráží i v jeho umělecké tvorbě, obsahující důrazné obrazové prvky a silné energetické linie.


Dave Hackett

Dave Hackett byl, po boku legendárních Z-Boys, jedním z raných průkopníků skate v zahradních bazénech, skateparcích a závodech v bowlu. Je známý svým výrazným stylem jízdy na skate, který přesahuje do jeho umění. Jeho tvorba kombinuje vlivy fiktivních nelegálních vynálezů z oblasti skate a surfu s kalifornským post-modernismem.


Steve Olson
Steve Olson za sebou nechává stopu progresivních inovací, v 70-tých letech patřil jeho klasický surfový styl k těm, které nejvíce ovlivnily svět skateboardingu a ve stejné době nastavoval jeho ikonicky punkový přístup nové trendy v módě a estetice. Jeho umění se přiblížilo stejnému provokativnímu a výraznému stylu.


Sasha Steinhorst
Sasha Steinhors, největší pracant světa skateboardingu, cestuje po světě a dohlíží a zajišťuje nám všem zážitky, které pokračují ve velké tradici bazénového ježdění a dalších odnoží, které tvoří skateboarding. Jeho skatem ovlivněný pohled fotografa zachycuje široké spektrum motive, od  holých obrazů z městského života po sošné zenové ticho architektury, obydlené skatem.

Pat Ngoho
Vyrostl ve stínu Dogtownu a až do dnešního dne je Pat plně zapojen v umění,
skateboardingu a životním stylu této unikátní kalifornské kreace, která jej inspiruje od raného mládí.


Dave HackettDave Hackett / Attraenta

Steve Olson
Steve Olson

Pat Ngoho
Pat Ngoho / Der skate reiter

Sasha Steinhorst
Sasha Steinhorst / Pool


VIDEO HIGHLIGHT


VIDEO ACTION CLIP


VIDEO NEDĚLE 6. 7.


VIDEO SOBOTA 5. 7.


VIDEO PÁTEK 4. 7.


GoPro VIDEO EDIT


Excelent Mystic Sk8 Cup FACEBOOK


Excelent Mystic Sk8 Cup INSTAGRAM