Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Minulé ročníky
Past events

2013 2012 2011 2010 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 1999 1998

MARTIN PEK VYHRÁL JUBILEJNÍ EXCELENT MYSTIC SK8 CUPMARTIN PEK VYHRÁL JUBILEJNÍ EXCELENT MYSTIC SK8 CUP

V konkurenci světové skateboardové špičky, dokázal v disciplíně street zvítězit domácí jezdec Martin Pek! Druhý skončil Slovák Rišo Tury a na třetím místě pak loňský vítěz Ryo Sejiri z Japonska.
celý článek

 

SOBOTNÍ VEČERSOBOTNÍ VEČER

Sobotní večer patřil kapelám Dirty Fences a Skindred. Skvělá atmosféra pokračovala pod taktovkou DJs Oriona, Akvamena a NobodyListen.
celý článek

 

PŮLNOČNÍ SESSION LEGEND V BAZÉNUPŮLNOČNÍ SESSION LEGEND V BAZÉNU

O půlnoci se v bowlu rozjela legendární session a náš fotograf František Ortmann byl u toho
celý článek

 

SOBOTA LIVE

Fotky od Frantiska Ortmanna
celý článek

 

FOTKY SOBOTA LIVE FOTKY SOBOTA LIVE

Fotky ze sobotní atmosféry od Frantiska Ortmana
celý článek

 

PÁTEČNÍ FOTKY A VÝSLEDKY

V páteční předkvalifikaci evropských jezdců si nejlépe vedl Rišo Tury ze Slovenska. Kromě fotek ze skateparku zde najdete také výsledky z páteční předkvalifikace a rozpis sobotních heatů.
celý článek

 

PATEK 4/7PATEK 4/7

Jubilejní 20tý ročník Excelent Mystic Sk8 Cupu právě začal, převládá pohodová atmosféra a doufejme, že vydrží počasí. Kvalifikace evropských jezdců se jede ve streetu a na Live stage hrají Pub Animals. Večer vystoupí PSH tak doražte, pokud tu ještě nejste!:)
celý článek

 

SKINDRED V SOBOTU ROZCUPUJÍ ŠTVANICI !SKINDRED V SOBOTU ROZCUPUJÍ ŠTVANICI !

„Přijedeme v míru, ale necháme vás rozcupované na kousky.“ To vzkazuje návštěvníkům Mysticu velšská parta z Newportu-SKINDRED. Velký kus práce během živých vystoupení odvádí neuvěřitelně charismatický frontman Benji, který střídá polohy hlasu charakteristické pro heavy metal s jemnými reggae nápěvy.
celý článek

 

AUSTEN SEAHOLM SE VRACÍ DO PRAHYAUSTEN SEAHOLM SE VRACÍ DO PRAHY

A pokračujeme v představování letošních Pro-Riders. Další jméno zní: AUSTEN SEAHOLM!!! Na Mysticu žádný nováček! Letos přijede už po osmé!!! Austin pochází z kalifornského Anaheimu. Svou profesionální sk8tovou kariéru nastartoval v roce 2002, kdy vyhrál svůj první závod ve streetu před 20 000 diváky.
celý článek

 

LETICIA BUFONI BUDE ZASE JEZDIT NA MYSTICU!!!LETICIA BUFONI BUDE ZASE JEZDIT NA MYSTICU!!!

Abychom to genderově vyvážili, máme pro vás další profil, ale tentokrát dámy, která ve světě skateboardingu už něco pořádně znamená. A to nejen proto, že z ní chlapi šílí!:)) Profi riderka LETICIA BUFONI (1993)
celý článek

 

Chris Senn + Love&Guts = Od sk8boardingu k uměníChris Senn + Love&Guts = Od sk8boardingu k umění

Chris Senn: „No fear of injury, no fear of messing-up“ aneb od sk8boardingu k umění. Další velké jméno letošního dvacátého ročníku Mystic Sk8 Cupu. Kalifornský rodák Chris Senn (1972) přijede na pražskou Štvanici v rámci výstavy Love & Guts a bude sám i tetovat.
celý článek

 

DIRTY FENCES (US) / Sobota 5. 7. / Volcom band / Štvanice 19:30DIRTY FENCES (US) / Sobota 5. 7. / Volcom band / Štvanice 19:30

„Nastupují newyorští Dirty Fences, sympatičtí kluci s vizáží sedmdesátkovýho hardrocku, kteří ale hrajou hrubej a našláplej rock´n ´roll, okořeněnej dávkou punkrocku a starýho dobrýho garage.“ Tak zněla recenze na únorové vystoupení téhle party v Café V lese v rámci křtu Crook magu (Křiváka), nového skate/punk magazínu.
celý článek

 

AKTUÁLNĚ POTVRZENÁ JMÉNA JEZDCŮ NA MSC 2014AKTUÁLNĚ POTVRZENÁ JMÉNA JEZDCŮ NA MSC 2014

Mezi nejvíce očekávanými jmény, kteří potvrdili účast na letošním Exceletn Mystic Sk8 Cupu 2014, jsou zatím Pedro Barros, Greg Lutzka, Greyson Fletcher / loňský vítěz bowlu /, Austin Seaholm, Rio Sejiri / loňský vítěz streetu /, Christian Hosoi, Steve Olson, Dave Hackett, Pat Ngoho a Chris Senn.
celý článek

 

GREG LUTZKA - DVOJNÁSOBNÝ VÍTĚZ X GAMES POTVRDIL ÚČASTGREG LUTZKA - DVOJNÁSOBNÝ VÍTĚZ X GAMES POTVRDIL ÚČAST

Greg Lutzka - 2x vítěz X Games, kámoš Snoop Dogga a čistá americká skateboardová megastar, přijede tento týden do Prahy na Excelent Mystic Sk8 Cup.
celý článek

 

PEDRO BARROS - PĚTINÁSOBNÝ VÍTĚZ X GAMES POTVRZEN! PEDRO BARROS - PĚTINÁSOBNÝ VÍTĚZ X GAMES POTVRZEN!

Dalším potvrzeným jezdcem letošního Excelent Mystic Sk8 Cupu je PEDRO BARROS! Jezdec týmu Volcom, Red Bull a Vans, pětinásobný vítěz X Games a jedno z nejvýznamnějších jmen současného brazilského sk8boardingu.
celý článek

 

Christian Hosoi - legenda v PrazeChristian Hosoi - legenda v Praze

CHRISTIAN HOSOI... Rising Sun... prostě Pán. Přijede ukázat nejen svůj real oldschool skateboard style ve speciálním závodu v bazénu mástrů BOWL LEGENDS, ale představí se i jako součást uměleckého projektu LOVE AND GUTS se svými parťáky Steve Olsonem, Davem Hackettem, a Patem Ngoho na páteční vernisáži na Štvanici
celý článek

 

Hudební Line Up Excelent MSC 2014Hudební Line Up Excelent MSC 2014

Relax zóna kromě výstavy umění od světových sk8 jezdců, nabídne skvěle ozvučenou Excelent Mystic stage s koncerty kapel, kterou po 22 hodině vystřídá Jägermeister DJ stage.
celý článek

 

EXCELENT MYSTIC SK8 CUP 2014EXCELENT MYSTIC SK8 CUP 2014

První prázdninový víkend ovládne Prahu legendární závod ve skateboardingu, který letos oslaví 20 let své historie. Závod se koná ve dnech 4.- 5.- 6. července 2014 ve zcela novém street skateparku a obnoveném bowlu na ostrově Štvanice v Praze. Nejlepší světoví skateboardisté pojedou ve výročním závodu o prize money 700.000 Kč (35.000USD).
celý článek

 

Nový skatepark od Mystic ConstructionsNový skatepark od Mystic Constructions

Mystic Constructions staví kompletně nový street park, který přináší zcela jiný koncept než na jaký byli jezdci a diváci v Mystic skateparku zvyklí.
celý článek

 

Výstava Love and Guts v Relax ZóněVýstava Love and Guts v Relax Zóně

V Relax zóně se znovu uskuteční výstava umění. Vystavovat budou legendy skateboardingu Christian Hosoi, Steve Olson, David Hackett, Pat Ngoho a další umělci, kteří zároveň pojedou "Bowl Legends" závod o prize money 5000USD.
celý článek

 

EXCELENT MYSTIC SK8 CUP 2014EXCELENT MYSTIC SK8 CUP 2014

20. ročník legendárních skateboardových závodů oslavíme 4. - 6. července 2014 ve skateparku na Štvanici.
celý článek

 

VIDEO HIGHLIGHT


VIDEO ACTION CLIP


VIDEO NEDĚLE 6. 7.


VIDEO SOBOTA 5. 7.


VIDEO PÁTEK 4. 7.


GoPro VIDEO EDIT


Excelent Mystic Sk8 Cup FACEBOOK


Excelent Mystic Sk8 Cup INSTAGRAM