Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Zlato putuje do Brazílie, USA a Itálie Zlato putuje do Brazílie, USA a Itálie

Výroční 22. Excelent Mystic Sk8 Cup zná své vítěze. V mužském streetu putuje zlato do Brazílie díky Ivanovi Monteirovi, mezi ženami zvítězila Alexis Sablone z kalifornského Santa Cruz, v bowlu se ze zlata radoval Ivan Federico z Itálie.
celý článek

V neděli na finále streetu a bowlu V neděli na finále streetu a bowlu

Sobotní kvalifikace jsou minulostí, na programu 22. ročníku Excelent Mystic Sk8 Cupu je poslední den soutěží, kdy se jedou semifinále streetu a finále bowlu, streetu mužů a žen. Kromě skateboardingu jepro diváky připtravena pořádná dávka československého hiphopu i DJ sety
celý článek

Sobotní program je nabitý sportem a hudbou Sobotní program je nabitý sportem a hudbou

Sobotní program Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 je od pravého poledne nabitý sportem a hudbou
celý článek

Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 zahájen Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 zahájen

Je pátek 1. července A 22. ročník závodů Excelent Mystci Sk8 Cup 2016 je zahájený. Právě probíhá předkvalifikace evropských jezdců, které se účastní 60 závodníků.
celý článek

Seznam potvrzených jezdců Seznam potvrzených jezdců

Přinášíme část seznamu přihlášených skaterů, kteří letos budou závodit o prize money 800.000 CZK. Seznam jezdců se pořád rožšiřuje, nyní je do závodu přihlášeno přes sto riderů, o dalších jménech vás budeme informovat.
celý článek

Tat2NoiseAct: ZVUK, CO SE VÁM VRYJE POD KŮŽI…a to doslova! Tat2NoiseAct: ZVUK, CO SE VÁM VRYJE POD KŮŽI…a to doslova!

Tahle belgická parta totiž během svých vystoupení propojuje hudbu a tetování. Každá show pro ně tak znamená nové DIY kérky. Něco jako automatické tetování, design založený jen na rytmu muziky. A že ta jejich není zrovna harmomická. Přesvědčit se můžete už 1. července na Mystic Skate Cupu na pražské Štvanici!
celý článek

Walls Of Jericho (USA) / sobota, 2. 7. 2016 Walls Of Jericho (USA) / sobota, 2. 7. 2016

Kapela se dala dohromady v roce 1998 v Detroitu spojením dvou jiných kapel. V jedné z nich působila i charismatická zpěvačka Candace Kucsulain, bez které by byl úspěch jedné z nejlepších metalcorových kapel současnosti minimálně poloviční.
celý článek

Norma Jean (USA) /  
sobota 2. 7. 2016 Norma Jean (USA) / 
sobota 2. 7. 2016

Matadoři z Atlanty toho od roku 1997 prožili na světových pódiích opravdu mnoho.
celý článek

The Subways (UK) The Subways (UK)

Britská kytarová formace The Subways vystoupí na Esxcelent Mystic Sk8 Cup v Pátek 1. července
celý článek

22 ROČNÍK EXCELENT MYSTIC SK8 CUP 2016 / 1. - 2 - 3. ČERVENEC / SKATEBOARDING OPEN-AIR FESTIVAL 22 ROČNÍK EXCELENT MYSTIC SK8 CUP 2016 / 1. - 2 - 3. ČERVENEC / SKATEBOARDING OPEN-AIR FESTIVAL

Excelent Mystic Sk8 Cup 2016, největší sportovně – hudební open-air festival v centru Prahy, slaví v letošním roce své 22. narozeniny. Mezinárodní skateboardové závody se uskuteční o prvním červencovém víkendu, 1. - 3. 7. v Mystic skateparku na ostrově Štvanice. Top skaters z celého světa se potkají s domácí skateboardovou špičkou v disciplínách streetstyle, bowl (bazén) a best trick. Vítězové si rozdělí prize money, které jsme tento rok zvýšili na 800.000 korun (33.000$). Všechny tři večery budou na hlavní stage živé koncerty a DJs. Vystoupí například The Subways (UK), Walls of Jericho (USA) a špičky československého hip hopu.
celý článek