Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Hudba

 


LIVE
STAGE
RedBull
Dj Stage
Tat2NoiseAct
Mystic
Bar
Pátek
19:30
Dirty Blondes
20:45
The Subways
22:00
DJ Soulcheck
Dj Lucas
18:30
20:00
DJ Vadi
DJ Czech
Sobota
19:30
Norma Jean
20:50
Walls Of Jericho
22:00
Dj Vladi
DJ Soulcheck
18:30 20:00
Dj Milosh
DJ Davidek
Neděle
20:30
Vec + Midi + Zverina +
Hafner + Vladimir 518
22:00
Hafner
DJ Simple Sample
18:30 20:30
Orion
DJ Robot
DJ LucasPÁTEK 1. ČERVENCE

live:

THE SUBWAYS (UK)

DIRTY BLONDES (CZ)

+ afterparty s DJs Soulcheck & Lucas & Robot & Vladi

 


 

SOBOTA 2. ČERVENCE

live:

WALLS OF JERICHO (USA)

NORMA JEAN (USA)

+ afterparty s DJs Vladi & Soulcheck & Milosh & Davidek

 


NEDĚLE 3. ČERVENCE

live:

VEC / MIDI / HAFNER / ZVERINA / VLADIMÍR 518

+ afterparty s DJs Hafber & Cifiman & Orion & Lucas & Robot

 


THE SUBWAYS (UK)

Na kontě mají v ČR již několik vyprodaných klubových koncertů a vděčný les fanoušků, který rád strpí stage diving frontmana Billyho Lunna. Britská trojice, která má energii na rozdávání a zaplňuje pravidelně programy největších rockových festivalů světa, nám skladbami jako Rock & Roll Queen, Oh Yeah, Kiss Kiss Bang Bang nebo We Don't Need Money To Have A Good Time připomene, že kapely, kterým tepe rock'n'roll nejen v nástrojích, ale také v srdci, stále existují.

 

 

www.facebook.com/thesubways

 

 

WALLS OF JERICHO (USA)

Kapela se dala dohromady v roce 1998 v Detroitu spojením dvou jiných kapel. V jedné z nich působila i charismatická zpěvačka Candace Kucsulain, bez které by byl úspěch jedné z nejlepších metalcorových kapel současnosti minimálně poloviční. Dříve jste je mohli kromě samostatných koncertů zastihnout také na tour se Suicidal Tendencies nebo Biohazard. Po krátké pauze ohlásili nové album s názvem No One Can Save You From Yourself, které vyšlo letos v březnu na Napalm Records.

 


)www.facebook.com/WallsofJericho

 


NORMA JEAN (USA)

Matadoři z Atlanty toho od roku 1997 prožili na světových pódiích opravdu mnoho. Nejvíc by o tom mohl povídat Chris Day coby jediný původní člen kapely a frontman Cory Brandan, který je zpěvákem posledních 11 let z téměř dvacetileté historie kapely. To však nic nemění na tom, že tahle metalcorová mašina vyprodukovala šest velmi kvalitních studiových alb a nominace Grammy byla v roce 2006 byla už jen formalitou. Českou republiku navštíví před vydáním sedmého alba, jehož zveřejnění je plánováno na 9. září 2016. Je však 100% jisté, že některé novinky utrousí už 2. července na pražské Štvanici.

 

 

https://www.facebook.com/normajean

 

 

DIRTY BLONDES (CZ)https://www.facebook.com/dirtyblondes/