Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Tat2NoiseAct: ZVUK, CO SE VÁM VRYJE POD KŮŽI…a to doslova!

Tat2NoiseAct: ZVUK, CO SE VÁM VRYJE POD KŮŽI…a to doslova!

Tahle belgická parta totiž během svých vystoupení propojuje hudbu a tetování. Každá show pro ně tak znamená nové DIY kérky. Něco jako automatické tetování, design založený jen na rytmu muziky. A že ta jejich není zrovna harmomická. Přesvědčit se můžete už 1. července na Mystic Skate Cupu na pražské Štvanici!

Tat2NoiseAct se dali dohromady někdy v roce 2005, když si v Česku už legendární tatér Kostek, otevřel studio v Bruselu. Příležitostně tehdy jammoval s Fylem a protože mají oba rádi kérky, řekli si, proč tyhle subkultury nespojit. Přidalo se ještě pár podobných týpků a kapela byla na světě. Teda kapela. Řekněme spíš dosti netradiční formace nebo performance. Nejdřív to byl totiž v podstatě spíš jen takovej fórek. Akce na jeden večer pro partu kámošů, která se odehrála za jedním oknem v Red Light Districtu, právě v Bruselu.

Pohltilo je to natolik, že dnes už existují přes deset let. Za tu dobu se jejich muzika výrazně proměnila. Pořád mají rádi spíš intimní prostředí klubu a menší publikum, hudebně už ale nejde jen o čistý noise, ale koktejl punkrocku, hardcoru i afrobeatu. A kérky, co vznikají na jejich tělech přímo na pódiu? Nezáleží na tom, jak budou vypadat, jde o to, celej “akt” si pořádně prožít. A propojit tak zvuk, energii a bolest.

Na Mystic dorazí Tat2NoiseAct v rámci svého letního turné autobusem, v němž budou mezi svými live shows tetovat. Zájemci se mohou už teď hlásit a objednat na mailu michal@tribo.cz nebo telefonicky na čísle +420 257 219 042. Tak do toho!!


 

http://tat2noisact.jimdo.com/