Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Zlato putuje do Brazílie, USA a Itálie

Zlato putuje do Brazílie, USA a Itálie

Výroční 22. Excelent Mystic Sk8 Cup zná své vítěze. V mužském streetu putuje zlato do Brazílie díky Ivanovi Monteirovi, mezi ženami zvítězila Alexis Sablone z kalifornského Santa Cruz, v bowlu se ze zlata radoval Ivan Federico z Itálie.

Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 se právě stal minulostí a počet registrovaných jezdců i množství návštěvníků, kteří první červencový víkend přišli, potvrdilo, že i ve své 22. sezóně má Excelent Mystic Sk8 Cup své pevné místo mezi nejvýznamnějšími sportovními a kulturními festivaly ve Střední Evropě.

Mezi jezdci byla taková jména jako Dave Bachinsky a David Reyes z Kalifornie, Roger Silva z Brazílie, Igor Golubev z Ruska, Danny Leon ze Španělska, Leticia Bufoni z Brazílie nebo Eugenia Ginepro z Argentiny, ale i domácí špička včele s Maximem Habancem a Martinem Pekem. V pátek byla na programu předkvalifikace evropských jezdců, sobota byla zasvěcená kvalifikačním jízdám ve streetu i bowlu a v neděli se odjezly semifinálové heaty i samotná finále.

 

Excelent Mystic Sk8 Cup 2016
VÝSLEDKY:


STREET MEN:

1. Ivan Monteiro, BRA

2. Vincent Milou, FRA

3. Richard Tury, SK


BEST TRICK:

Benjamin Garcia, FRA


STREET LADIES:

1. Alexis Sablone, USA

2. Leticia Bufoni, BRA

3. Candy Jacobs, NED


BOWL:

1. Ivan Federico, ITA

2. Danny Leon, ESP

3. Jaime Mateu, ESP