Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Výsledky Mystic Sk8 Cup 2017Výsledky Mystic Sk8 Cup 2017

Další v pořadí, již 23. Mystic Sk8 Cup zná své vítěze. V mužském streetu putuje zlato Spojených států amerických díky Ke´chaud Johnsonovi, druhý skončil Rišo Tury ze Slovenska, a třetí domácí Martin Pek. Ve street závodě žen vyhrála Candy Jacobs z Holandska, v bowlu pak kraloval Danny Leon ze Španělska.
celý článek

 

Online registrace jezdců ukončena

125 online registrací z 29 zemí - 19 dívek - 25 bowl jezdců - 92 street jezdců 11 jezdců pojede obě disciplíny, bowl a street
celý článek

 

MadBall (USA) / Neděle 2. 7.MadBall (USA) / Neděle 2. 7.

Nedělní fínálový den uzavře hardcore punková legenda MadBall z New Yorku.
celý článek

 

Delinquent Habits (USA) - sobota 1. 7.Delinquent Habits (USA) - sobota 1. 7.

Delinquent Habits se těší na skateboardový festival Mystic Sk8 Cup do Prahy a my se těšíme na jejich live koncert v sobotu 2. července. Už jste slyšeli jejich novej hit California? (video je v článku)
celý článek

 

The Devil Wears Prada (USA) - pátek 30. 6.The Devil Wears Prada (USA) - pátek 30. 6.

Přestože americká metal-corová formace The Devil Wears Prada existuje již dvanáctým rokem, v Čechách vystupovala pouze jednou, a to před čtyřmi lety. Od té doby vydala další album, Transit Blues (2016), a fanoušci i proto s radostí vyhlížejí její blížící se koncert, který bude vrcholem pátečního programu Relax zóny na 23. ročníku skateboarodvých závodů Mystic Sk8 Cup na pražské Štvanici.
celý článek

 

Mystic Sk8 Cup 2017 se nazadržitelně blížíMystic Sk8 Cup 2017 se nazadržitelně blíží

Mystic sk8 cup se stal za svých 23 let existence nejen historicky nejdéle fungujícím ale i největším skateboardovým závodem v Evropě. Je tomu tak proto, že perfektní skatepark, atmosféra závodů, špičkový hudební program, výběrová kuchyně a magie města prahy přitahují profesionální skateboardisty z celého světa. Mezinárodní skateboardový závod Mystic Sk8 Cup 2017 se uskuteční o prvním prázdninovém víkendu, 30. 6. - 2. 7. v Mystic skateparku na ostrově Štvanice.
celý článek

 

NEDĚLE 2. 7.


SOBOTA 1. 7.


PÁTEK 30. 6.


MYSTIC SK8 CUP 2017 - TEASER

 


facebook


Instagram