Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Výsledky Mystic Sk8 Cup 2017

Výsledky Mystic Sk8 Cup 2017

Další v pořadí, již 23. Mystic Sk8 Cup zná své vítěze. V mužském streetu putuje zlato Spojených států amerických díky Ke´chaud Johnsonovi, druhý skončil Rišo Tury ze Slovenska, a třetí domácí Martin Pek. Ve street závodě žen vyhrála Candy Jacobs z Holandska, v bowlu pak kraloval Danny Leon ze Španělska.

Mystic Sk8 Cup 2017 se právě stal minulostí a počet registrovaných jezdců i množství návštěvníků, kteří první červencový víkend přišli, potvrdilo, že Mystic Sk8 Cup má své pevné místo mezi nejvýznamnějšími sportovními a kulturními festivaly ve Střední Evropě.

Mezi jezdci byla taková jména jako Austen Seaholm , Ke´chaud Johnson , Max Kruglov, bazénový specialista Danny Leon, Rišo Tury ze Slovenska ale i domácí špička v čele s Maximem Habancem a Martinem Pekem. V pátek byla na programu předkvalifikace evropských jezdců, sobota byla zasvěcená kvalifikačním jízdám ve streetu i bowlu a v neděli se odjely semifinálové heaty i samotná finále streetu mužů i žen, bowl a best trick.

Výsledky:

Street men:
Ke´chaud Johnson, USA
Rišo Tury, SVK
Martin Pek, CZE

Street ladies:
Candy Jacobs, NED
Julia Brueckler, AUT
Ariadne Souza, BRA

Bowl: 
Danny Leon, ESP
Dannie Carlsen, DEN
Jaime Mateu, ESP

 

Kromě sportovní části je každoročně nedílnou součástí Mystic Sk8 Cupu nabitý doprovodný program, který zajrnuje tři večery plné muziky v podání kapel a DJs. Headlinerem letošního ročníku byli legendární The Devil Wears Prada, Delinquent Habits a Madball za podpory domácích kapel a DJs.


NEDĚLE 2. 7.


SOBOTA 1. 7.


PÁTEK 30. 6.


MYSTIC SK8 CUP 2017 - TEASER

 


facebook


Instagram