Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Program 28.06.2018
Program

Detailní program závodů viz sekce menu Závody
celý článek

Doplňujeme program letošního Mysticu o DJs 27.06.2018
Doplňujeme program letošního Mysticu o DJs

Od otevření areálu až do rána bude o party postaráno!
celý článek

Sobotní i nedělení program budeme vysílat online! 27.06.2018
Sobotní i nedělení program budeme vysílat online!

Pro přenos vyberte v menu "Živý přenos" nebo mrkněte na www.prima-cool.cz
celý článek

Oficiální trička k letošnímu ročníku 26.06.2018
Oficiální trička k letošnímu ročníku

Stanley & Stella je belgická značka ekologické módy s certifikací GOTS (Global Organic Textile Standard), FWF (Fair Wear Foundation) - celý proces výroby triček je maximálně ekologický a dlouhodobě udržitelný. Zakoupíte v areálu - panské / dámske za 450 Kč - dětské za 350 Kč
celý článek

FOTO - Mystic Sk8 Cup se pojede v kompletně zrekonstruovaném skateparku! 21.06.2018
FOTO - Mystic Sk8 Cup se pojede v kompletně zrekonstruovaném skateparku!

Na rekonstrukci skateparku bylo použito 380 desek kvalitního dřeva, 30.000 vrutů a 120 litrů laku. Více fotek..
celý článek

Před Onyx vystoupí československá rapová špička! 18.06.2018
Před Onyx vystoupí československá rapová špička!

Než se v sobotu večer dostanou k říznému slovu ONYX, můžete se těšit rapový diktát v sestavě: Vec, Orion, Zverina, Hafner a Dj Jazzy!
celý článek

Do zrekonstruovaného skateparku se chystá také Maksim Kruglov a Ikeda Daisuke 10.06.2018
Do zrekonstruovaného skateparku se chystá také Maksim Kruglov a Ikeda Daisuke

V těchto dnech probáhají další zásadní opravy a úpravy překážek, které letos - stejně jako bowl - dostanou kompletně nový povrch. Mezi další jezdce, kteří přijedou pokřtít "nový" skatepark jsou nově také Maxim Kruglov z Ruska a hvězda japonského skateboardingu Ikeda Daisuke!
celý článek

Do Prahy míří další esa světového skateboardingu. 05.06.2018
Do Prahy míří další esa světového skateboardingu.

S blížícím se termínem konání nám chodí potvrzení účasti od dalších zahraničních jezdců, kteří si nenechají 24. ročník Mysticu ujít. Chybět nebude ani loňský vítěz streetu Kechaud Johnson.
celý článek

Doplněn kompletní program závodů 02.06.2018
Doplněn kompletní program závodů

V sekci Závod již najdete kompletní časový harmonogram závodů na všechny tři dny. Připomínáme, že předprodej cenově výhodnějších vstupenek končí 27. 5., poté bude možné zakoupit vstupenky už pouze na místě.
celý článek

Program Mystic Sk8 Cupu 2018 začne již ve čtvrtek výstavou v Rock Café 31.05.2018
Program Mystic Sk8 Cupu 2018 začne již ve čtvrtek výstavou v Rock Café

Vernisáž "HENSLEY" Skate Art & Photo Exhibition představuje lokální umělce spojené s legendárním peruánským barem Hensley, kteří pomáhají s designy triček, plakátů a zdí baru. Zároveň se jedná o výstavu fotografií jezdců, kteří Hensley navštívili a jezdili zde v minirampě, jako např. Tony Hawk, Daewon Song, Chris Cole, Wes Kremer a další. Vše začne v Rock Café ve čtvrtek 28. června 2018 od 19:00, tedy den před zahájením Mysticu.
celý článek

Na letošní ročník již potvrdilo účast přes 80 riderů, včetně francouzského olympijského týmu! Na letošní ročník již potvrdilo účast přes 80 riderů, včetně francouzského olympijského týmu!

Registrace jezdců stále probíhá a vše nasvědčuje tomu, že letos bude počet přihlášených závodníků rekordní za celou historii závodů.
celý článek

H2O přijedou na Mystic oprášit osvědčené hity H2O přijedou na Mystic oprášit osvědčené hity

Málokterá kapela má ke skateboardingu tak blízko, jako právě punk-rockoví H2O z New Yorku. Do Prahy přijedou v rámci tour k desátému výročí desky Nothing to Prove a vystoupí společně s All For Nothing z Nizozemska v rámci pátečního programu.
celý článek

Letošní ročník vyvrcholí koncertem britských Stereo MC's Letošní ročník vyvrcholí koncertem britských Stereo MC's

O zakončení letošního ročníku Mystic Sk8 Cupu se v neděli postarají britští Stereo MC’s s jejich originální směsí taneční elektroniky, hip hopu a dalších stylů, které kolem sebe vstřebal frontman Rob Birch, aby je poté přetavil v unikátní skladby. Do Prahy přijedou Stereo MC's v plné koncertní sestavě a navíc i s jedním překvapením. Chybět nebudou ani ty největší hity jako Connected, Step It Up, Sofisticated a další.
celý článek

ONYX - legendární hip-hopová formace z NY vystoupí na Mysticu! ONYX - legendární hip-hopová formace z NY vystoupí na Mysticu!

Po loňském vystoupení Delinquent Habits nebude ani letos chybět hip hop nejvyšší kvality. V sobotu vystoupí pod širým nebem legendární ONYX (USA), kteří od roku 1988 píší dějiny (nejen) hardcore rapu východního pobřeží.
celý článek

Rekonstrukce bowlu téměř u konce 24.05.2018
Rekonstrukce bowlu téměř u konce

Před letošním ročníkem probíhá kompletní rekonstrukce povrchu v bowlu a ve skateparku, včetně úprav a oprav centrálních překážek. Rekonstrukce střechy je již dokončena.
celý článek

Mystic Sk8 Cup 2018  World Cup Skateboarding Světový pohár ve skateboardingu Mystic Sk8 Cup 2018 World Cup Skateboarding Světový pohár ve skateboardingu

Mystic Sk8 Cup 2018 se uskuteční první prázdninový víkend, 29. 6. - 1. 7. ve skateparku na ostrově Štvanice. Mystic Sk8 Cup je za 24 let své existence historicky nejdéle fungujícím, ale i největším skateboardovým závodem v Evropě, zároveň patří mezi jezdci k nejoblíbenějším závodům na světe. Je tomu tak proto, že závod a festivalová atmosféra, spolu s magií města Prahy vytváří pozoruhodný zážitek pro který se jezdci i diváci každý rok vrací.
celý článek

10MIN DOCUMENT


ACTION CLIP


DAY 3


DAY 2


DAY 1

 


 

facebook


Instagram