Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Program Mystic Sk8 Cupu 2018 začne již ve čtvrtek výstavou v Rock Café

Program Mystic Sk8 Cupu 2018 začne již ve čtvrtek výstavou v Rock Café

Vernisáž "HENSLEY" Skate Art & Photo Exhibition představuje lokální umělce spojené s legendárním peruánským barem Hensley, kteří pomáhají s designy triček, plakátů a zdí baru. Zároveň se jedná o výstavu fotografií jezdců, kteří Hensley navštívili a jezdili zde v minirampě, jako např. Tony Hawk, Daewon Song, Chris Cole, Wes Kremer a další. Vše začne v Rock Café ve čtvrtek 28. června 2018 od 19:00, tedy den před zahájením Mysticu.

Bar Hensley otevřel své dveře v peruánském hlavním městě Lima v prosinci roku 2010. Je pojmenován po Mattovi Hensley, legendárním skejťákovi osmdesátých let. Bar se stal brzy povinnou zastávkou pro mnoho umělců a riderů z celého světa, kteří navštívili Limu. Slogan baru zní "Hens is home" (Hens je domov) a díky rodinné atmosféře se do Hensley lidé z celého světa vracejí.

Tato výstava představuje některé lokální umělce, pro které je Hensley domovem a kteří pomáhají s designy triček, plakátů a zdí baru a zároveň vystavuje fotografie jezdců, kteří Hensley navštívili a jezdili v jeho minirampě, jako Tony Hawk, Daewon Song, Chris Cole, Wes Kremer a další. 

Budou zde také limitované edice triček baru od vystavujících umělců a limitované skateboardy, které vznikly jako kolaborace s našimi přáteli, punkovými legendami Subhumans U.K., kteří budou v den vernisáže v Rock Café hrát!

FACEBOOK EVENT

10MIN DOCUMENT


ACTION CLIP


DAY 3


DAY 2


DAY 1

 


 

facebook


Instagram