top of page
pro návštěvníky

PÁTEK 28.6.

Informace pro návštěvníky

SOBOTA 29.6.

NEDĚLE 30.6.

13:00

otevření areálu pro veřejnost

13:00

skate závody

19:30 - 22:00

koncerty

22:00
afterparty

12:00
otevření areálu pro veřejnost

12:00 skate závody

 

19:30
koncerty

 

22:00
afterparty

12:00
otevření areálu pro veřejnost

12:00 

skate závody

19:00
vyhlášení vítězů

20:30
koncert

 

22:00
afterparty

pro závodníky

PRIZE MONEY - 33.000 USD

STARTOVNÉ:

jedna disciplína = 2500 Kč / obě disciplíny = 3000 Kč 

PÁTEK 28.6.

Informace pro

závodníky

SOBOTA 29.6.

NEDĚLE 30.6.

REGISTRACE JEZDCŮ

10:00 – 13:00

Registrace je povinná pro všechny jezdce mimo TOP 5 z minulého roku + TOP 5 letošní sezóny (dle hodnocení ČAS ).

TRÉNINK

10:00 – 14:00

street / bowl - volný trénink pro všechny


PŘEDKVALIFIKACE  EVROPSKÝCH JEZDCŮ
13:00 

80 skaters

2 skaters per heat

40 heats

2 minutes warm up

2-min jam 

80 skaters =240 min

4.5 hours

Top 10 riders advance to Saturday

TRÉNINK
11:00 – 12:00

volný trénink pro všechny

KVALIFIKACE, STREET - MUŽI
12:00

74 Skaters 3 hours

8 skaters per heat

4 min warm up =4 min

2x 45-sec runs=12 min

16 min per heat 

9 heats x 16min=162 min

Top 29 advance

+ Last year’s winner – Adrien Bulard

KVALIFIKACE, STREET - ŽENY

15:30

20 skaters

2 skaters per heat

2 minutes warm up=3 min

2-minute jams =2 min

= 1 score 1-100 overall impression

Top 9 skaters advance to finals on Sunday

+ last year’s winner – Keet Oldenbeuving        

KVALIFIKACE, BOWL - MUŽU

17:30

40 skaters

8 heats of 5 skaters

5 minutes warm up

3 45 sec runs

2 runs skate till you fall

Last run = 45 seconds

Top 9 advance to Finals

+ last year’s winner – Steven Pineiro

 

ZVEŘEJNĚNÍ VÝSLEDKŮ

cca 19:30

SEMIFINALES, STREET - MEN

12:00

30 riders

5 skaters per heat =20 min

2x1 min runs- best run counts

Top 10 advance 

 

100 min total if 25 riders

=1 hour 40 minutes 1:40pm

FINALS, STREET - WOMEN

14:00

10 riders

5 Skaters per heat

5 minutes warm up

2 x 1min runs/ best run

7 tricks / 3 best count

60 min total

FINALS, BOWL - WOMEN

15:00 

2 heats of 7 riders

7 minutes warm up

2- 45 sec runs

6 min jam in order

Both runs + jam counts

=1 score 1-100 overall impression

22 min x2= 45 min

FINALS, BOWL - MEN

16:00

10 Skaters

2 heats of 5 riders

7 minutes warm up

2x 1 min runs

6 min jam 

Both runs + jam counts

=1 score 1-100 overall impression

22 min x2= 45 min

 

FINALS, STREET - MEN

17:30

12 riders

6 Skaters per heat

5 minutes warm up

2 -45 sec runs/ best run

7 tricks / 3 best count

60 min total

BEST TRICK CONTEST

18:30
= cash for tricks
 

AWARDS CEREMONY

19:00
 

bottom of page