top of page

CASHLESS

Platíme nejrychleji, platíme s NFCtron

Pro letošní ročník jsme se rozhodli pro velkou novinku. Veškeré gastro (nápoje a jídlo) se bude platit pouze náramkem s čipem. Pokud si tedy budete chtít na akci koupit občerstvení nebo nápoje, je třeba si na vstupu do areálu vyzvednout a dobít čip!

U stánků, které neprodávají nápoje a jídlo budou bankovní karty a hotovost akceptovány. 

 

Dobijte si kredit online ještě před akcí, plaťte přiložením k prodejním zařízení a sledujte svoji útratu jednoduše online! Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete bezplatně zažádat až 14 dní po ukončení akce. 

Pro ještě lepší přehled doporučujeme využití [mobilní aplikace NFCtron] pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou vaši útratu i aktuální zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace o jednotlivých objednávkách a po akci si zde pohodlně vrátit zbylé finance na bankovní účet.

 

Dobití kreditu online zdarma:

- Dobijete si kredit zdarma online ZDE přes NFCtron a vyhnete se tak případně frontě.
- Nezaplatíte nic navíc.
- Náramek s čipem obdržíte přímo na akci, poté co předložíte QR vstupenky, který najdete ve svém profilu NFCtron.


Dobití kreditu na akci:

- Peníze si dobijete hotově nebo kartou na označeném dobíjecím místě.
- Aktivační poplatek za první dobití je 30 Kč.
- Obdržíte informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschováte pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu

 

FAQ

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte také v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci. 

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Tickets nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti nevracíme.

Nevíte si rady? Pomůže vám [videonávod] nebo support tým NFCtron.

Proč nemůžu platit kartou?

Kredit na čip je možné dobít platební kartou na dobíjecích místech. U prodejců je zajištění infrastruktury sítě pro platbu kartou příliš nákladné a na mobilní signál se nemůžeme spoléhat. Platba kartou přes terminál zahrnuje komunikaci přes internet s bankou, zejména v exponovaných místech by tak docházelo k výraznému zpomalení prodeje. Díky placení čipem můžeme zaručit, že žádný výpadek nenastane a vše bude fungovat i bez přístupu k mobilní síti.

itituu.

bottom of page